String Art Atölyesi - Atölye Bebek - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
String Art Atölyesi

İstanbul Hobi Kursları Atölye Bebek

String Art Atölyesi

String art Meraklısı İçin takipçilerinin yakından tanıdığı bir sanat. Şimdi bu tanışıklığı eyleme dönüştürmek ister misiniz? Çivi ve rengarenk ipler kullanarak ortaya çıkaracağınız şaheserlere siz bile inanamayacaksınız.

Atölye Bebek tarafından düzenlenen String Art workshop 2 saat sürüyor. Her yaşa uygun ve herhangi bir deneyim, ön bilgi gerektirmiyor.

Sınırsız çay, kahve ikramı ve gerekli malzemelerin sizi hazır bekleyeceği String Art atölyesine katılarak, kendinize ve o uzun zamandır birlikte bir şeyler yapamadığınız arkadaşınıza keyif dolu bir 2 saat hediye edebilirsiniz.

Katılım ücreti 150 TL'dir.  Kayıt işleminizin ardından kurum yetkilileri sizinle iletişim kurarak kaydınızı tamamlayacaktır.

Bu kurs 665 kez görüntülendi.

Etiketler

Atölye Bebek Hakkında

Atölye Bebek, geleneksel el işi becerilerini ve sanatı tutku ile seven ve korumaya çalışan bir topluluktur.

Evinizin sıcaklığında, samimi ve rahat bir ortamda yeni şeyler öğrenmekten zevk alan ve keşfedecek şeyler arayan herkesi Atölye Bebek'e bekliyoruz.

Atölye Bebek

Adres
Küçükbebek Caddesi No:46

Telefon
0536 346 47 48

Atölye Bebek tarafından düzenlenen String Art Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Hobi Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir