Suluboya Resim Atölyesi - Artıkare Sanat Merkezi - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
Suluboya Resim Atölyesi

İstanbul Hobi Kursları Artıkare Sanat Merkezi

Suluboya Resim Atölyesi

Suluboyaları özlediniz mi? Öyleyse Beyoğlu Artıkare Sanat Merkezi tarafından Filiz Kiprik rehberliğinde düzenlenen Suluboya Resim Atölyesi tam size göre.

Stresten uzak, birlikte öğretici ve keyifli bir 3 saat geçirmek isterseniz sizi de Suluboya Resim Atölye'sine bekliyoruz.

Suluboyama ile ilgili gerekli tüm bilgi ve teknikler konusunda size rehberlik edecek eğitmenimiz eşliğinde yapacağınız çalışmada herhangi bir deneyim ya da teknik bilgiye sahip olmanız gerekmiyor.

12 yaş ve üzeri tüm meraklılar Suluboya Resim Atölyesi'ne katılabilir. Gerekli tüm malzeme ve ekipmanlar atölye çalışmasında sizi bekliyor olacak.

Katılım ücreti 100 TL'dir. Kayıt işleminizin ardından kurum yetkilileri sizinle iletişim kurarak kaydınızı tamamlayacaktır.

Bu kurs 2633 kez görüntülendi.

Etiketler

Artıkare Sanat Merkezi Hakkında

Artıkare Sanat Merkezi içinde mutlu insanların olduğu bir sanat ve aktivite topluluğudur.

Artıkare Sanat Merkezi 2008 yılında Filiz Kiprik tarafından kurulmuştur. Her yaş grubuna yönelik sanat eğitimi vermeyi sürdüren kurum, ayrıca bir çok sergi ve organizasyona da imza atmıştı.

Artıkare Sanat Merkezi Beyoğlu'ndaki yeni yerinde katılımcıları çalışanları ile beraber Sanatın evrenselliğini birleştirici ve dönüştürücü gücünü ön plana alarak kültürel ve sosyal anlamda var olan çeşitliliği elinden geldiğince bu çatı altına buluşturacak resim sanatının çeşitli bilim ve sanat disiplinleriyle etkileşimini artıracak, bu yönde ilerleyen çalışmalara ve sanatçılara destek verecektir.

Çağdaş bir sanat merkezi olarak, yolu sanattan geçen değerli sanatsever dostlarımızı Artıkare Sanat Merkezi ‘ne bekliyoruz.,

Artıkare Sanat Merkezi

Adres
Hüseyinağa, Balo Han, Balo Sk. No:33/3 Beyoğlu/İstanbul

Telefon
0538 091 83 99

Artıkare Sanat Merkezi tarafından düzenlenen Suluboya Resim Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Hobi Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir