Artıkare Sanat Merkezi - Hobi Kursları - Meraklısı İçin

İstanbul Hobi Kursları

Artıkare Sanat Merkezi

Artıkare Sanat Merkezi içinde mutlu insanların olduğu bir sanat ve aktivite topluluğudur.

Artıkare Sanat Merkezi 2008 yılında Filiz Kiprik tarafından kurulmuştur. Her yaş grubuna yönelik sanat eğitimi vermeyi sürdüren kurum, ayrıca bir çok sergi ve organizasyona da imza atmıştı.

Artıkare Sanat Merkezi Beyoğlu'ndaki yeni yerinde katılımcıları çalışanları ile beraber Sanatın evrenselliğini birleştirici ve dönüştürücü gücünü ön plana alarak kültürel ve sosyal anlamda var olan çeşitliliği elinden geldiğince bu çatı altına buluşturacak resim sanatının çeşitli bilim ve sanat disiplinleriyle etkileşimini artıracak, bu yönde ilerleyen çalışmalara ve sanatçılara destek verecektir.

Çağdaş bir sanat merkezi olarak, yolu sanattan geçen değerli sanatsever dostlarımızı Artıkare Sanat Merkezi ‘ne bekliyoruz.,

Artıkare Sanat Merkezi

Adres
Hüseyinağa, Balo Han, Balo Sk. No:33/3 Beyoğlu/İstanbul

Telefon
0538 091 83 99

Bu sayfa daha önce 602 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

Artıkare Sanat Merkezi tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

Artıkare Sanat Merkezi tarafından düzenlenen kurslar

Suluboya Resim Atölyesi

Suluboya Resim Atölyesi

Suluboyaları özlediniz mi? Öyleyse sizi Beyoğlu Artıkare Sanat Merkezi tarafından Filiz Kiprik rehberliğinde düzenlenen Suluboya Resim Atölyesi tam size göre.

100 TL
Hobi Kursları
İlginizi çekebilir