Sabun Yapım Atölyesi - Akademi Ceres - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
Sabun Yapım Atölyesi

İstanbul Hobi Kursları Akademi Ceres

Sabun Yapım Atölyesi

Kendi sabununuzu kendiniz yapın! Akademi Ceres tarafından düzenlenen Sabun Yapım Atölyesi'ne katılarak sabun yapmanın inceliklerini öğrenebilir, kendinize ve sevdiklerinize hediye etmek için istediğiniz koku, renk ve şekilde sabunlar yapabilirsiniz. Artık hazır sabun satın almak yerine kokularını, renklerini ve şekillerini kendiniz harmanlayacağınız sabunlar üretebilir ve böylece yeni bir hobi edinebilirsiniz!

Sabun Yapım Atölyesi her yaştan meraklıya açıktır. Sabun Yapım Atölyesi'nde teorik anlatım ve pratik uygulamalara yer verilmektedir. Her atölye yaklaşık 3 saat sürer. Malzemeler ve atölye boyunca üretilenler katılımcılara hediye edilir.

Atölye içeriği;

  • Sabun eritimi
  • Renklendirme
  • Esans karışımı
  • Kalıplara döküm tekniği
  • İki kat renklendirme
  • Puantiye tekniği

Sabun Yapım Atölyesi'ne Pazar günü, 11:00 - 13:00 saatleri arasında katılabilirsiniz. Kaydınız tamamlandığında kurum sizinle randevunuzu kesinleştirmek için iletişime geçecektir.

Sabun Yapım Atölyesi katılım ücreti 120 TL'dir. 

Bu kurs 19991 kez görüntülendi.

Akademi Ceres Hakkında

Akademi Ceres 2012 yılında kurulmuş sanat, edebiyat, sinema, felsefe, fotoğraf, mitoloji, siyasi ve dinler tarihi gibi sanatsal, düşünsel, görsel, işitsel atölye çalışmalarının yer aldığı bir keşif yeridir. Akademi Ceres'in amacı rutin koşuşturmalarımızın içinden sıyrılıp, yaşama farklı açılardan bakabilmeyi, yeni pencereler aralayabilme yolculuğudur.

Bilgiler, bilimler, disiplinler, dönemler, ekoller, inanışlar arasındaki sınırları konuşarak, izleyerek, yazarak, susarak, dinleyerek aşıldığı düşüncesiyle yola çıkan Akademi Ceres, hayata dair keşiflere çıkacağınız atölye çalışmaları tasarlıyor ve uyguluyor. Akademi Ceres soru sormayı seven, araştıran, dinleyen, konuşan, üreten her yaştan meraklının buluşma noktası olmayı hedefleyen bir kurum.

İletişim Bilgileri
Adres:
Rasimpaşa Mah. Halitağa Cad. Derya Apt A blok No:84 K:2 D:6 Kadıköy
Tel: 0216 348 15 51

Akademi Ceres tarafından düzenlenen Sabun Yapım Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Hobi Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir