El İşi Defter Atölyesi - Akademi Ceres - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
El İşi Defter Atölyesi

İstanbul Hobi Kursları Akademi Ceres

El İşi Defter Atölyesi

Kendi defterinizi yapmaya ne dersiniz? İKİ (İstanbul Kağıt işleri) ve Atölye Ceres ortaklığıyla gerçekleşecek El İşi Defter Atölyesi'nde, el işi defter yapımı ile ilgili incelikleri öğrenebilir, yaratıcılığınızı geliştirebilirsiniz.

El İşi Defter Atölyesi'nde 15x21cm boyutlarında, 40 sayfalık toplam 3 adet defter üretilecek.

Dikiş iğnesi, makas ve benzeri aletler kullanılacağından 8 yaş altı meraklıların ebeveynleri ile katılmaları uygundur.

El İşi Defter Atölyesi 6 Şubat 2015 Cuma günü 11:00-13:00 saatleri arasında gerçekleşecek. 

Katılım ücreti 118 TL'dir

Bu kurs 8753 kez görüntülendi.

Akademi Ceres Hakkında

Akademi Ceres 2012 yılında kurulmuş sanat, edebiyat, sinema, felsefe, fotoğraf, mitoloji, siyasi ve dinler tarihi gibi sanatsal, düşünsel, görsel, işitsel atölye çalışmalarının yer aldığı bir keşif yeridir. Akademi Ceres'in amacı rutin koşuşturmalarımızın içinden sıyrılıp, yaşama farklı açılardan bakabilmeyi, yeni pencereler aralayabilme yolculuğudur.

Bilgiler, bilimler, disiplinler, dönemler, ekoller, inanışlar arasındaki sınırları konuşarak, izleyerek, yazarak, susarak, dinleyerek aşıldığı düşüncesiyle yola çıkan Akademi Ceres, hayata dair keşiflere çıkacağınız atölye çalışmaları tasarlıyor ve uyguluyor. Akademi Ceres soru sormayı seven, araştıran, dinleyen, konuşan, üreten her yaştan meraklının buluşma noktası olmayı hedefleyen bir kurum.

İletişim Bilgileri
Adres:
Rasimpaşa Mah. Halitağa Cad. Derya Apt A blok No:84 K:2 D:6 Kadıköy
Tel: 0216 348 15 51

Akademi Ceres tarafından düzenlenen El İşi Defter Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Hobi Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir