Çocuklar İçin Mandala Atölyesi - Akademi Ceres - Çocuklar İçin Kurslar - Meraklısı İçin
Çocuklar İçin Mandala Atölyesi

İstanbul Çocuklar İçin Kurslar Akademi Ceres

Çocuklar İçin Mandala Atölyesi

Çocuklar yaratıcılıklarını keşfediyor.

Mandala bugünün çocuklarına sesleniyor. Onlara, doğal yaratıcılıklarının sınırlarını daha da genişletecekleri özgür bir yolculuk vadediyor. Mandala'da doğru ve yanlış yok, sıkıcı kurallar ve ezberlenmiş yasaklar da. Hem bir grup içinde çalışma deneyimi elde ediyor, hem de hayal güçlerini kanatlandıran sonsuz bir özgürlük duygusuyla hareket ediyorlar.

Çizerken ve boyarken nasıl odaklandıklarını, ne denli sabır ve titizlikle işlediklerini gördüğünüzde inanamayacaksınız.

Etkinlik Tarihleri:
09 Mayıs 2015 14:00-15:30 (Şişli)
16 Mayıs 2015 14:00- 15:30 (Kadıköy)

Katılım Ücreti: 50 TL + KDV (59 TL)

Bu kurs 3225 kez görüntülendi.

Etiketler

Akademi Ceres Hakkında

Akademi Ceres 2012 yılında kurulmuş sanat, edebiyat, sinema, felsefe, fotoğraf, mitoloji, siyasi ve dinler tarihi gibi sanatsal, düşünsel, görsel, işitsel atölye çalışmalarının yer aldığı bir keşif yeridir. Akademi Ceres'in amacı rutin koşuşturmalarımızın içinden sıyrılıp, yaşama farklı açılardan bakabilmeyi, yeni pencereler aralayabilme yolculuğudur.

Bilgiler, bilimler, disiplinler, dönemler, ekoller, inanışlar arasındaki sınırları konuşarak, izleyerek, yazarak, susarak, dinleyerek aşıldığı düşüncesiyle yola çıkan Akademi Ceres, hayata dair keşiflere çıkacağınız atölye çalışmaları tasarlıyor ve uyguluyor. Akademi Ceres soru sormayı seven, araştıran, dinleyen, konuşan, üreten her yaştan meraklının buluşma noktası olmayı hedefleyen bir kurum.

İletişim Bilgileri
Adres:
Rasimpaşa Mah. Halitağa Cad. Derya Apt A blok No:84 K:2 D:6 Kadıköy
Tel: 0216 348 15 51

Akademi Ceres tarafından düzenlenen Çocuklar İçin Mandala Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Çocuklar İçin Kurslar kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir