Yetişkin Sanat Atölyesi - Ahmet Türker Sanat Atölyesi - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
Yetişkin Sanat Atölyesi

İstanbul Hobi Kursları Ahmet Türker Sanat Atölyesi

Yetişkin Sanat Atölyesi

Biraz cesaret ve oyun oynama duygusuyla sanatın derinliğine kendinizi bırakabilirsiniz. Bir kalem ve/ya bir fırça bunun için yeterli.

Atatürk Florya Korusunun yanındaki atölyemizin bahçesi ve manzarasının sizlere ilham vereceğini, stres ve günlük endişelerden sizi özgürleştireceğini düşünüyoruz.

Resim derslerinde yaratıcı dürtünüzü görselleştirmenizi sağlamak için temel çizim ve boyama tekniklerini sizlerle paylaşıyoruz.

Desen eğitimiyle eşzamanlı olarak; suluboya, akrilik, yağlıboya vd. malzemeleri tanımaya çalışıyoruz. Çizim derslerinde, yeni başlayanlar ve orta/ileri seviyede olan öğrenciler için; çizgi, kütle, ton, ışık, biçim, perspektif ve kompozisyon bilgileri verilerek gerçekçi çizim konuları aktarılıyor.

Anatomi ve portre derslerinde, jest, kontur, oran, ışık konuları işleniyor ve klasik/çağdaş dönem çalışmalarına detaylı olarak bakılıyor.

Boyama derslerinde renk teorilerinden yola çıkarak, temel renk karıştırma ve kompozisyon bilgileri verilerek öğrencilerin kendi özgün ifadelerini bulmaları teşvik ediliyor

Hafta İçi Grubu
Pazartesi, Çarşamba, Cuma 17:00-20:00

Hafta Sonu Grubu
Cumartesi, Pazar 13:00-16:00

Aylık katılım ücreti 380 TL'dir. (KDV Dahil)

 

Bu kurs 4986 kez görüntülendi.

Etiketler

Ahmet Türker Sanat Atölyesi Hakkında

Ahmet Türker Sanat Atölyesi

2016 ile beraber yeni bir mekanda yeni bir başlangıç yaptık. Atölyenin, uzun zamandır uğraşa geldiğimiz sanat çalışmalarının içine sizlerinde katıldığı, bildiklerimizi aktardığımız ve sizin ‘bilgi'leriniz ile de zenginleşeceğimiz bir buluşma noktası olmasını istiyoruz.

Hafta içi, hafta sonu, gündüz ve akşam saatlerinde; her yaştan katılımcıyla, Plastik Sanatların birçok dalında (resim, heykel, seramik, metal kil, mine, dekoratif resim) çalışmalar yapıyoruz.

Sanat yapma hevesini içinde hisseden, az yada çok sanat denemeleri, çalışmaları yapmış olan sizleri ziyaretimize ve bizlerle birlikte boyaya, çamura bulaşmaya bekliyoruz.

Ahmet Türker Sanat Atölyesi
Atayurt Cad. Emre Sok. No:1/B, Basınköy.  Bakırköy – İSTANBUL
Bilgi için: 0533 384 2739

Ahmet Türker Sanat Atölyesi tarafından düzenlenen Yetişkin Sanat Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Hobi Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir