Çocuk Sanat Atölyesi - Ahmet Türker Sanat Atölyesi - Çocuklar İçin Kurslar - Meraklısı İçin
Çocuk Sanat Atölyesi

İstanbul Çocuklar İçin Kurslar Ahmet Türker Sanat Atölyesi

Çocuk Sanat Atölyesi

4-9 ve 10-16 yaş gruplarındaki çocuk ve gençlerin katıldığı bu atölyede, yaşa uygun projeler, temalar ve beceriler üzerinde durularak, yaratıcılık ve kendini ifade teşvik edilmektedir.

Öğrenciler çizgi, renk, biçim, perspektif ve kompozisyon konuları inceleyecek, doğrudan gözlem ve hayal gücünü kullanarak kendi çizim ve boyama becerilerini geliştirecekler.

Farklı malzemelerin çeşitliliğini keşfetmek için öğrenciler resim, çizim ve heykel öğrenecekler. Boya kalemleri, karakalem, akrilik boya ve suluboya ve diğer boya malzemelerinin yanında, hurda ahşap, tel, kil, ve geri dönüşüm malzemeleride üç boyutlu heykeller oluşturmak için kullanılır.

Atölye çalışması Cumartesi ve Pazar günleri 10:30-12:30 saatleri arasında gerçekleştirilmektedir.

Aylık katılım ücreti 350 TL'dir (KDV Dahil)

Bu kurs 4056 kez görüntülendi.

Etiketler

Ahmet Türker Sanat Atölyesi Hakkında

Ahmet Türker Sanat Atölyesi

2016 ile beraber yeni bir mekanda yeni bir başlangıç yaptık. Atölyenin, uzun zamandır uğraşa geldiğimiz sanat çalışmalarının içine sizlerinde katıldığı, bildiklerimizi aktardığımız ve sizin ‘bilgi'leriniz ile de zenginleşeceğimiz bir buluşma noktası olmasını istiyoruz.

Hafta içi, hafta sonu, gündüz ve akşam saatlerinde; her yaştan katılımcıyla, Plastik Sanatların birçok dalında (resim, heykel, seramik, metal kil, mine, dekoratif resim) çalışmalar yapıyoruz.

Sanat yapma hevesini içinde hisseden, az yada çok sanat denemeleri, çalışmaları yapmış olan sizleri ziyaretimize ve bizlerle birlikte boyaya, çamura bulaşmaya bekliyoruz.

Ahmet Türker Sanat Atölyesi
Atayurt Cad. Emre Sok. No:1/B, Basınköy.  Bakırköy – İSTANBUL
Bilgi için: 0533 384 2739

Ahmet Türker Sanat Atölyesi tarafından düzenlenen Çocuk Sanat Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Çocuklar İçin Kurslar kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir