Gizlilik İlkeleri - Meraklısı İçin

Gizlilik İlkeleri

www.meraklisiicin.com, hizmetlerini en verimli ve hızlı şekilde verebilmek için kişisel bilgilerinizi (isim, adres, vs. ) sizlerden talep etmektedir. Müşterilere ait bu gibi bilgilere, bir başkasının ulaşması mümkün değildir. Yasal olarak belirlenen çerçevede toplanan ve saklanan bu bilgiler sadece www.meraklisiicin.com bünyesinde verilen hizmetler için kullanılmaktadır.

www.meraklisiicin.com site içerisinde gerçekleştirilen tüm faaliyetler süresince topladığı bilgileri, müşterinin haberi ya da aksi bir talimatı olmasına gerek olmadan, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır. Ayrıca www.meraklisiicin.com tarafından gönderilen tüm promosyon maillerinin en altınca bulunan bağlantı ile, müşteri bu tür bilgilendirmeler almamak için sistemden çıkartılmasını isteme hakkına sahiptir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlar tarafından, resmi bir gerekçe ile talep edilmesi halinde ve yürürlükteki mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlar ile paylaşılacaktır.

Ödeme sayfalarında istenen kredi kartı bilgileriniz, siz müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde www.meraklisiicin.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Tüm ödeme işlemlerinde ilgili bilgiler, site üzerinden doğruca bankaya ait sisteme gönderilmekte ve oradan gelen yanıt sonrasında sistem tarafından kaydedilmemektedir.

İlginizi çekebilir