Workshop - Maskelerle Sevgilini Fotoğrafla - Lomography Gallery Store İstanbul - Fotoğrafçılık Kursları - Meraklısı İçin
Workshop - Maskelerle Sevgilini Fotoğrafla

İstanbul Fotoğrafçılık Kursları Lomography Gallery Store İstanbul

'Maskelerle Sevgilini Fotoğrafla' Workshopu

Lomography analog fotoğraf meraklılarını "Maskelerle Sevgilini Fotoğrafla" Workshop'una davet ediyor. Hem merak ettiğin Lomography fotoğraf makinelerini deneyip, hem de maskeleme tekniğini öğrenebileceğin bu workshopta Sevgililer Günü'ne özel maskeler yapıp, fotoğraf çekimine çıkabilirsin. Fotoğraflarına sevgini kolayca ekleyebileceksin.

Lomography workshoplarına katılmak için fotoğraf makinesi ya da film sahibi olman gerekmiyor, Lomography sana workshop sırasında kullanacağın bir fotoğraf makinesi, bir film ve bir sonraki alışverişin için %10 indirim kuponu veriyor.

9 Şubat Pazar günü, 13:30 - 15:30 saatleri arasında düzenlenecek bu workshopa katılarak keyifli bir gün geçirebilirsin.

Workshop katılım ücreti:
Tam: 30 TL / Öğrenci: 20 TL / Makineli: 15 TL

Bu kurs 1721 kez görüntülendi.

Lomography Gallery Store İstanbul Hakkında

Lomography Gallery Store İstanbul, Beyoğlu’nun dinamik merkezinde, Galata Kulesi’'nin yakında konumlanmış durumda. Burada insanlar analog fotoğrafçılığına olan tutkularını ortaya koymakla kalmıyorlar. Aynı zamanda LomoGezileri’nde eğlenip, haftalık ve aylık buluşmalar düzenleyebiliyorlar. Ayrıca sergiler ve workshoplar da organize ediliyor.

Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cumartesi: 11:00 - 19:30
Pazar: 12:00 - 18:00

İletişim Bilgileri
Adres: Şahkulu Mah. Serdar-ı Ekrem Sok. No: 5B Beyoğlu
Telefon: +90 533 039 5370

 

Lomography Gallery Store İstanbul tarafından düzenlenen 'Maskelerle Sevgilini Fotoğrafla' Workshopu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Fotoğrafçılık Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir