La Sardina Analog Fotoğraf Workshopu - Lomography Gallery Store İstanbul - Fotoğrafçılık Kursları - Meraklısı İçin
La Sardina Analog Fotoğraf Workshopu

İstanbul Fotoğrafçılık Kursları Lomography Gallery Store İstanbul

La Sardina Analog Fotoğraf Workshopu

Lomography'nin rengarenk analog fotoğraf makinelerini duymuşsundur. La Sardina da en popüler makinelerden biri. La Sardina Workshop'una katılarak bu fotoğraf makinesi ile ilgili bilmek istediğin herşeyi öğrenebilirsin. Film nasıl takılır? Hangi aksesuarlar ne işe yarar? Hepsi bu workshopta!

La Sardina Workshop'una katılmak için fotoğraf makinesi ya da film sahibi olmana gerek yok. Lomography workshop esnasında kullanman için gereken fotoğraf makinesini, filmi, ve bir sonraki alışverişin için %10 indirim kuponunu verecek.

La Sardina Workshopu 19 Ocak Pazar günü yapılacaktır.

Workshop ücreti:
Tam: 30 TL / Öğrenci: 20 TL / Makineli: 15 TL

Bu kurs 2503 kez görüntülendi.

Lomography Gallery Store İstanbul Hakkında

Lomography Gallery Store İstanbul, Beyoğlu’nun dinamik merkezinde, Galata Kulesi’'nin yakında konumlanmış durumda. Burada insanlar analog fotoğrafçılığına olan tutkularını ortaya koymakla kalmıyorlar. Aynı zamanda LomoGezileri’nde eğlenip, haftalık ve aylık buluşmalar düzenleyebiliyorlar. Ayrıca sergiler ve workshoplar da organize ediliyor.

Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cumartesi: 11:00 - 19:30
Pazar: 12:00 - 18:00

İletişim Bilgileri
Adres: Şahkulu Mah. Serdar-ı Ekrem Sok. No: 5B Beyoğlu
Telefon: +90 533 039 5370

 

Lomography Gallery Store İstanbul tarafından düzenlenen La Sardina Analog Fotoğraf Workshopu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Fotoğrafçılık Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir