Işıkla Boyama Workshopu - Lomography Gallery Store İstanbul - Fotoğrafçılık Kursları - Meraklısı İçin
Işıkla Boyama Workshopu

İstanbul Fotoğrafçılık Kursları Lomography Gallery Store İstanbul

Işıkla Boyama Workshopu

Filmli makinelerini, sadece gün ışığında ya da flaşınla mı kullanmak zorunda olduğunu sanıyorsan yanılıyorsun. Lomography Gallery Store'un düzenlediği Işıkla Boyama Workshopu'nda uzun pozlama tekniğinin inceliklerini öğrenerek fotoğraf çekecek ve fotoğraflarını ışıkla boyayabileceksin.

Bu workshopa katılman için fotoğraf makinesi ya da film sahibi olman gerekmiyor, Lomography Gallery Store sana workshop sırasında kullanacağın bir fotoğraf makinesi, bir film ve bir sonraki alışverişin için %10 indirim kuponu verecek.

Işıkla Boyama Workshopu 23 Mart Pazar günü gerçekleşecek.

Workshop katılım ücreti:
Tam: 30 TL / Öğrenci: 20 TL / Makineli: 15 TL

Bu kurs 1619 kez görüntülendi.

Lomography Gallery Store İstanbul Hakkında

Lomography Gallery Store İstanbul, Beyoğlu’nun dinamik merkezinde, Galata Kulesi’'nin yakında konumlanmış durumda. Burada insanlar analog fotoğrafçılığına olan tutkularını ortaya koymakla kalmıyorlar. Aynı zamanda LomoGezileri’nde eğlenip, haftalık ve aylık buluşmalar düzenleyebiliyorlar. Ayrıca sergiler ve workshoplar da organize ediliyor.

Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cumartesi: 11:00 - 19:30
Pazar: 12:00 - 18:00

İletişim Bilgileri
Adres: Şahkulu Mah. Serdar-ı Ekrem Sok. No: 5B Beyoğlu
Telefon: +90 533 039 5370

 

Lomography Gallery Store İstanbul tarafından düzenlenen Işıkla Boyama Workshopu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Fotoğrafçılık Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir