DIANA F+'a Giriş ve Yaratıcı Çekim Teknikleri Workshopu - Lomography Gallery Store İstanbul - Fotoğrafçılık Kursları - Meraklısı İçin
DIANA F+'a Giriş ve Yaratıcı Çekim Teknikleri Workshopu

İstanbul Fotoğrafçılık Kursları Lomography Gallery Store İstanbul

DIANA F+'a Giriş ve Yaratıcı Çekim Teknikleri Workshopu

Lomography'nin göz bebeği DIANA F+ fotoğraf makinesini keşfetmek istemez misin? O zaman, DIANA F+'a Giriş ve Yaratıcı Çekim Teknikleri Workshopu'na davetlisin. Bu workshopa katılarak Lomography'nin büyülü fotoğraflar çeken makinesi Diana F+'nın temel özelliklerini, ayarlarını, Diana F+'a nasıl film takılıp-çıkartıldığını öğrenebilir, kısa bir fotoğraf turuna çıkabilirsin.

Lomography workshoplarına katılmak için fotoğraf makinesi ya da film sahibi olman gerekmiyor, Lomography sana workshop sırasında kullanacağın bir fotoğraf makinesi, bir film ve bir sonraki alışverişin için %10 indirim kuponu veriyor.

DIANA F+'a Giriş ve Yaratıcı Çekim Teknikleri Workshopu 16 Şubat Pazar günü 13:30 - 15:30 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.

Workshop katılım ücreti:
Tam: 30 TL / Öğrenci: 20 TL / Makineli: 15 TL

Bu kurs 1960 kez görüntülendi.

Lomography Gallery Store İstanbul Hakkında

Lomography Gallery Store İstanbul, Beyoğlu’nun dinamik merkezinde, Galata Kulesi’'nin yakında konumlanmış durumda. Burada insanlar analog fotoğrafçılığına olan tutkularını ortaya koymakla kalmıyorlar. Aynı zamanda LomoGezileri’nde eğlenip, haftalık ve aylık buluşmalar düzenleyebiliyorlar. Ayrıca sergiler ve workshoplar da organize ediliyor.

Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cumartesi: 11:00 - 19:30
Pazar: 12:00 - 18:00

İletişim Bilgileri
Adres: Şahkulu Mah. Serdar-ı Ekrem Sok. No: 5B Beyoğlu
Telefon: +90 533 039 5370

 

Lomography Gallery Store İstanbul tarafından düzenlenen DIANA F+'a Giriş ve Yaratıcı Çekim Teknikleri Workshopu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Fotoğrafçılık Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir