Çoklu Pozlama Teknikleri Workshopu - Lomography Gallery Store İstanbul - Fotoğrafçılık Kursları - Meraklısı İçin
Çoklu Pozlama Teknikleri Workshopu

İstanbul Fotoğrafçılık Kursları Lomography Gallery Store İstanbul

Çoklu Pozlama Teknikleri Workshopu

Lomography Gallery Store'un düzenlediği Çoklu Pozlama Teknikleri Workshopu'na katılarak bu tekniğin tüm püf noktalarını ögrenebilir, Lomo makinelerle uygulama yapabilirsin. "Hayaletleme" ve "Filmin İki Yönünü Pozlama" gibi teknikler de öğreneceğin bu workshopta farklı çoklu pozlama deneyleri yapma şansı bulacaksın.

Bu workshopa katılman için fotoğraf makinesi ya da film sahibi olman gerekmiyor, Lomography Gallery Store sana workshop sırasında kullanacağın bir fotoğraf makinesi, bir film ve bir sonraki alışverişin için %10 indirim kuponu verecek.

Çoklu Pozlama Teknikleri Workshopu 9 Mart Pazar günü gerçekleşecek.

Workshop katılım ücreti:
Tam: 30 TL / Öğrenci: 20 TL / Makineli: 15 TL

Bu kurs 2314 kez görüntülendi.

Lomography Gallery Store İstanbul Hakkında

Lomography Gallery Store İstanbul, Beyoğlu’nun dinamik merkezinde, Galata Kulesi’'nin yakında konumlanmış durumda. Burada insanlar analog fotoğrafçılığına olan tutkularını ortaya koymakla kalmıyorlar. Aynı zamanda LomoGezileri’nde eğlenip, haftalık ve aylık buluşmalar düzenleyebiliyorlar. Ayrıca sergiler ve workshoplar da organize ediliyor.

Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cumartesi: 11:00 - 19:30
Pazar: 12:00 - 18:00

İletişim Bilgileri
Adres: Şahkulu Mah. Serdar-ı Ekrem Sok. No: 5B Beyoğlu
Telefon: +90 533 039 5370

 

Lomography Gallery Store İstanbul tarafından düzenlenen Çoklu Pozlama Teknikleri Workshopu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Fotoğrafçılık Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir