Drone Uçurma Deneyimi - Kiralık Fotoğraf Makinesi - Fotoğrafçılık Kursları - Meraklısı İçin
Drone Uçurma Deneyimi

İstanbul Fotoğrafçılık Kursları Kiralık Fotoğraf Makinesi

Drone Uçurma Deneyimi

Bu günübirlik çalışma drone meraklılarının kendilerini drone uçurma konusunda daha da geliştirebilecekleri ve bolca pratik yapabilecekleri bir deneyim olacak. Kendinize bir drone aldınız ancak uçurma konusunda henüz cesaretiniz yoksa ya da bir drone almak istiyorsunuz ama önceden uçuş pratiği yapmak istiyorsanız bu kursa katılarak uzman eğitmenlerimiz eşliğinde drone pilotluğu deneyimini yaşayabilirsiniz.

Eğitim 27 Kasım Pazar günü, saat 12:00-16:00 arasında gerçekleşecektir. 3 saat teorik, 1 saat pratik olmak üzere toplam 4 saat sürecektir. 

  • Teorik-Genel Havacılık,
  • Teorik-Drone Teknolojisi,
  • Teorik-Uçurulacak drone'un teknik detayları,
  • Pratik-Eğitimi alınan drone ile gerçek deneyimler,

Eğitimlerde Phantom 2, Phantom 3 gibi farklı Dji drone modelleri kullanılacaktır. Cihazların tüm teknik detayları katılımcılara eğitmenler tarafından aktarılacaktır.

Eğitim sıklıgı talebe göre 3-5 kişilik gruplar halinde yapılacaktır. Bu eğitimin sonunda herhangi bir lisans belgesi verilmeyecektir.

Bu kurs 1721 kez görüntülendi.

Kiralık Fotoğraf Makinesi Hakkında

kiralık fotoğraf makinesi

Kiralık Fotoğraf Makinesi 2009 yılından itibaren fotoğraf ve film ekipmanları kiralama hizmeti veriyor. Aynı zamanda pek çok projenin prodüksiyon kısmında uzman çekim ekibiyle birlikte çalışmalar gerçekleştiriyor. 

Adres: Bestekar Selahattin Pınar Sokak No:123/3 Salacak/Üsküdar/İstanbul
Telefon: 0216 545 59 19 - 0553 294 61 51
E-mail: [email protected]

Kiralık Fotoğraf Makinesi tarafından düzenlenen Drone Uçurma Deneyimi , yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Fotoğrafçılık Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir