Uygulamalı Temel Fotoğraf Eğitimi - Kadıköy Fotoğraf Merkezi - Fotoğrafçılık Kursları - Meraklısı İçin
Uygulamalı Temel Fotoğraf Eğitimi

İstanbul Fotoğrafçılık Kursları Kadıköy Fotoğraf Merkezi

Uygulamalı Temel Fotoğraf Eğitimi

Temel Fotoğraf Eğitimleri Gündüz Sınıflarında kampanya...

Elinizde hangi makine olur ise olsun onu en iyi şekilde kullanarak profesyoneller gibi fotoğraf çekmek istemez misiniz?

Bir yandan öğrenerek bir yandan uygulayarak en güzel fotoğraflar sizin olsun diyorsanız bu atölye tam size göre. Hafta içi 13.00-15.00 saatleri arasında Kadıköy Fotoğraf Merkezi'nin sıcak ve sevimli ortamında fotoğraf dolu günler sizi bekliyor.

1. Ders
Fotoğrafın tarihi
Fotoğraf kelimesinin anlamı
İlk çekilen fotoğraflar
Fotoğraf Makineleri
Dijital görüntü nasıl oluşur?
Sensörler
Bellek kartları ve temizliği 

2.Ders
Objektifler
Objektiflerin odak uzaklığı
Diyafram
Örtücü-Enstantane

3. Ders
Fotoğraf makinesi ayarları
Enstane diyafram ilişkisi
Film hız skalası
White Balans ayarı

4. Ders
Uygulama

Not: Kampanya sadece haftaiçi gündüz saatleri için geçerlidir. Ders gün ve saatleri Kadıköy Fotoğraf Merkezi tarafından belirlenir.

Katılım Ücreti: 99 TL + KDV (117 TL)'dir

Bu kurs 2017 kez görüntülendi.

Etiketler

Kadıköy Fotoğraf Merkezi Hakkında

Kadıköy Fotoğraf Merkezi; 2011 yılı Mayıs ayında Gazeteci Ayşe Küçükkurt ve eşi Abdulkadir Çokgörmez tarafından kuruldu. Merkezde temel ve ileri fotoğraf eğitimlerinin yanı sıra düğün hikâyesi çekimleri, özel gün fotoğrafçılığı, toplantı-panel vs. çekimleri, ürün katalog çekimleri, showroom, fabrika çekimleri gibi hizmetler veriyoruz. Son olarak bünyemize katalog tasarımı ve basımı, web sitesi tasarımı ve yayını, sosyal medya takibi olmak üzere fotoğraf çekimi sonrası ihtiyaç duyulan alanları da katmış bulunuyoruz. Çekim hizmetlerimizde fotoğraf eğitimi almış, son teknoloji makine ve ekipmanlar kullanan kendi yetiştirdiğimiz personelimizle çalışıyoruz.

Kurucumuz Ayşe Küçükkurt  Kadıköy Fotoğraf Günleri'ni yıllardır organize ederek fotoğraf sanatının gelişimine katkıda bulunuyor. Kadıköy Fotoğraf Merkezi olarak bu etkinliği maddi manevi destekliyoruz. Kadıköy Fotoğraf Merkezi profesyonel hizmetlerinin yanı sıra amatör fotoğrafçılara destek olmak amaçlı fotoğraf sergileri düzenliyor, ücretsiz atölyeler gerçekleştiriyor ve usta fotoğrafçılar ile amatör fotoğrafçıları bir araya getiren söyleşiler-atölyeler tertip ediyor.

Fotoğrafı merkezinde öğrenin, merkezinde çektirin…

İletişim Bilgileri
Adres: Bahariye Cd. Kadife Sk. Hürmüz Apt. No:43/2 Kadıköy - İSTANBUL
Tel: 0216 405 22 62

Kadıköy Fotoğraf Merkezi tarafından düzenlenen Uygulamalı Temel Fotoğraf Eğitimi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Fotoğrafçılık Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir