Uygulamalı Fotoğraf Eğitimi (Piyer Loti-Fener-Balat Bölgesinde) - Kadıköy Fotoğraf Merkezi - Fotoğrafçılık Kursları - Meraklısı İçin
Uygulamalı Fotoğraf Eğitimi (Piyer Loti-Fener-Balat Bölgesinde)

İstanbul Fotoğrafçılık Kursları Kadıköy Fotoğraf Merkezi

Uygulamalı Fotoğraf Eğitimi (Piyer Loti-Fener-Balat Bölgesinde)

Kadıköy Fotoğraf Merkezi tarafından düzenlenen Uygulamalı Fotoğraf Eğitimi hem uygulamalı olarak fotoğrafçılık konusundaki bilgilerinizi geliştirebileceğiniz bir eğitim, hem de Piyer Loti-Fener-Balat bölgesinde yapılacak fotoğraf gezisi ile keyifli bir gün geçirebileceğiniz bir etkinlik.

Uygulamalı Fotoğraf Eğitimi (Piyer Loti-Fener-Balat Bölgesinde) fotoğraf eğitimi için uzun soluklu bir eğitime vakit ayıramayan ya da uygulama yaparak kendini geliştirmek isteyen tüm fotoğraf meraklılarının katılımına açıktır.

Eğitimin içeriği;

  • Diyafram
  • Enstantane
  • W/B
  • ISO
  • TTL Ölçüm Sistemleri
  • AF sistemleri Uygulamalar
  • Manzara çekimi
  • Panoromik çekim teknikleri
  • Mimari çekim
  • Portre Çekimi

Uygulamalı Fotoğraf Eğitimi için 19 Nisan Cumartesi günü, saat 09.20'de Üsküdar-Haliç Vapur iskelesinde buluşulacak ve geziye başlanacaktır.

Katılım ücreti 50 TL'dir.

Bu kurs 2135 kez görüntülendi.

Kadıköy Fotoğraf Merkezi Hakkında

Kadıköy Fotoğraf Merkezi; 2011 yılı Mayıs ayında Gazeteci Ayşe Küçükkurt ve eşi Abdulkadir Çokgörmez tarafından kuruldu. Merkezde temel ve ileri fotoğraf eğitimlerinin yanı sıra düğün hikâyesi çekimleri, özel gün fotoğrafçılığı, toplantı-panel vs. çekimleri, ürün katalog çekimleri, showroom, fabrika çekimleri gibi hizmetler veriyoruz. Son olarak bünyemize katalog tasarımı ve basımı, web sitesi tasarımı ve yayını, sosyal medya takibi olmak üzere fotoğraf çekimi sonrası ihtiyaç duyulan alanları da katmış bulunuyoruz. Çekim hizmetlerimizde fotoğraf eğitimi almış, son teknoloji makine ve ekipmanlar kullanan kendi yetiştirdiğimiz personelimizle çalışıyoruz.

Kurucumuz Ayşe Küçükkurt  Kadıköy Fotoğraf Günleri'ni yıllardır organize ederek fotoğraf sanatının gelişimine katkıda bulunuyor. Kadıköy Fotoğraf Merkezi olarak bu etkinliği maddi manevi destekliyoruz. Kadıköy Fotoğraf Merkezi profesyonel hizmetlerinin yanı sıra amatör fotoğrafçılara destek olmak amaçlı fotoğraf sergileri düzenliyor, ücretsiz atölyeler gerçekleştiriyor ve usta fotoğrafçılar ile amatör fotoğrafçıları bir araya getiren söyleşiler-atölyeler tertip ediyor.

Fotoğrafı merkezinde öğrenin, merkezinde çektirin…

İletişim Bilgileri
Adres: Bahariye Cd. Kadife Sk. Hürmüz Apt. No:43/2 Kadıköy - İSTANBUL
Tel: 0216 405 22 62

Kadıköy Fotoğraf Merkezi tarafından düzenlenen Uygulamalı Fotoğraf Eğitimi (Piyer Loti-Fener-Balat Bölgesinde), yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Fotoğrafçılık Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir