Uygulamalı Fotoğraf Atölyesi (Zeyrek-Vefa-Süleymaniye) - Kadıköy Fotoğraf Merkezi - Fotoğrafçılık Kursları - Meraklısı İçin
Uygulamalı Fotoğraf Atölyesi (Zeyrek-Vefa-Süleymaniye)

İstanbul Fotoğrafçılık Kursları Kadıköy Fotoğraf Merkezi

Uygulamalı Fotoğraf Atölyesi (Zeyrek-Vefa-Süleymaniye)

Kadıköy Fotoğraf Merkezi tarafından düzenlenen Uygulamalı Fotoğraf Atölyesi'ne katılarak İstanbul'un en eski semtlerine doğru bir fotoğraf gezisine çıkabilirsiniz. Uygulamalı pratik yapmak isteyen fotoğraf meraklıları Zeyrek -Vefa-Süleymaniye bölgesinde tüm gün boyunca fotoğraflar çekip fotoğraf bilgilerini pekiştirebilirler. Fotoğrafın temel prensiplerini bir yandan öğrenip bir yandan uygulayabileceğiniz bu atölyeyi kaçırmayın!

Fotoğraf Danışmanı: Ayşe Küçükkurt

Uygulamalı Fotoğraf Atölyesi (Zeyrek-Vefa-Süleymaniye) 27 Nisan Pazar günü gerçekleşecek.

Saat: 10.00 Kadıköy Eminönü vapur iskelesinde buluşma

Bitiş: 17.00

Katılım ücreti KDV dahil 35 TL'dir.

Bu kurs 1492 kez görüntülendi.

Kadıköy Fotoğraf Merkezi Hakkında

Kadıköy Fotoğraf Merkezi; 2011 yılı Mayıs ayında Gazeteci Ayşe Küçükkurt ve eşi Abdulkadir Çokgörmez tarafından kuruldu. Merkezde temel ve ileri fotoğraf eğitimlerinin yanı sıra düğün hikâyesi çekimleri, özel gün fotoğrafçılığı, toplantı-panel vs. çekimleri, ürün katalog çekimleri, showroom, fabrika çekimleri gibi hizmetler veriyoruz. Son olarak bünyemize katalog tasarımı ve basımı, web sitesi tasarımı ve yayını, sosyal medya takibi olmak üzere fotoğraf çekimi sonrası ihtiyaç duyulan alanları da katmış bulunuyoruz. Çekim hizmetlerimizde fotoğraf eğitimi almış, son teknoloji makine ve ekipmanlar kullanan kendi yetiştirdiğimiz personelimizle çalışıyoruz.

Kurucumuz Ayşe Küçükkurt  Kadıköy Fotoğraf Günleri'ni yıllardır organize ederek fotoğraf sanatının gelişimine katkıda bulunuyor. Kadıköy Fotoğraf Merkezi olarak bu etkinliği maddi manevi destekliyoruz. Kadıköy Fotoğraf Merkezi profesyonel hizmetlerinin yanı sıra amatör fotoğrafçılara destek olmak amaçlı fotoğraf sergileri düzenliyor, ücretsiz atölyeler gerçekleştiriyor ve usta fotoğrafçılar ile amatör fotoğrafçıları bir araya getiren söyleşiler-atölyeler tertip ediyor.

Fotoğrafı merkezinde öğrenin, merkezinde çektirin…

İletişim Bilgileri
Adres: Bahariye Cd. Kadife Sk. Hürmüz Apt. No:43/2 Kadıköy - İSTANBUL
Tel: 0216 405 22 62

Kadıköy Fotoğraf Merkezi tarafından düzenlenen Uygulamalı Fotoğraf Atölyesi (Zeyrek-Vefa-Süleymaniye), yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Fotoğrafçılık Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir