Senaryo Yazım Atölyesi - Kadıköy Fotoğraf Merkezi - Sinema Kursları - Meraklısı İçin
Senaryo Yazım Atölyesi

İstanbul Sinema Kursları Kadıköy Fotoğraf Merkezi

Senaryo Yazım Atölyesi

Filmleştirmek istediğiniz hikayelerinizi kağıda nasıl dökeceğinizi öğrenmek istiyorsanız Kadıköy Fotoğraf Merkezi tarafından düzenlenen Senaryo Yazım Atölyesi'ne katılabilirsiniz. Sinema meraklıları bu kursa katılarak kendi senaryolarını yazabilirler.

Atölye içeriği;

Birinci Ders: Sinema Tarihi
İkinci Ders: Sinemada anlatım dili, Sinopsis yazma
Üçüncü Ders: Sinopsisleri inceleme, treatman yazma
Dördüncü Ders: Treatmanları inceleme
Beşinci Ders: Senaryo yazma
Altıncı Ders: Senaryoları inceleme
Yedinci Ders: Yapım aşaması
Sekinci Ders: Yapım aşamasına gelen projeleri incelemek ve ekipler oluşturmak

Eğitmen: Şenay Ertorun

Katılım ücreti 250 TL + KDV = 295 TL'dir.

Bu kurs 4556 kez görüntülendi.

Kadıköy Fotoğraf Merkezi Hakkında

Kadıköy Fotoğraf Merkezi; 2011 yılı Mayıs ayında Gazeteci Ayşe Küçükkurt ve eşi Abdulkadir Çokgörmez tarafından kuruldu. Merkezde temel ve ileri fotoğraf eğitimlerinin yanı sıra düğün hikâyesi çekimleri, özel gün fotoğrafçılığı, toplantı-panel vs. çekimleri, ürün katalog çekimleri, showroom, fabrika çekimleri gibi hizmetler veriyoruz. Son olarak bünyemize katalog tasarımı ve basımı, web sitesi tasarımı ve yayını, sosyal medya takibi olmak üzere fotoğraf çekimi sonrası ihtiyaç duyulan alanları da katmış bulunuyoruz. Çekim hizmetlerimizde fotoğraf eğitimi almış, son teknoloji makine ve ekipmanlar kullanan kendi yetiştirdiğimiz personelimizle çalışıyoruz.

Kurucumuz Ayşe Küçükkurt  Kadıköy Fotoğraf Günleri'ni yıllardır organize ederek fotoğraf sanatının gelişimine katkıda bulunuyor. Kadıköy Fotoğraf Merkezi olarak bu etkinliği maddi manevi destekliyoruz. Kadıköy Fotoğraf Merkezi profesyonel hizmetlerinin yanı sıra amatör fotoğrafçılara destek olmak amaçlı fotoğraf sergileri düzenliyor, ücretsiz atölyeler gerçekleştiriyor ve usta fotoğrafçılar ile amatör fotoğrafçıları bir araya getiren söyleşiler-atölyeler tertip ediyor.

Fotoğrafı merkezinde öğrenin, merkezinde çektirin…

İletişim Bilgileri
Adres: Bahariye Cd. Kadife Sk. Hürmüz Apt. No:43/2 Kadıköy - İSTANBUL
Tel: 0216 405 22 62

Kadıköy Fotoğraf Merkezi tarafından düzenlenen Senaryo Yazım Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Sinema Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir