İstanbul Geziyorum Fotoğraflıyorum Atölyesi 2 - Kadıköy Fotoğraf Merkezi - Fotoğrafçılık Kursları - Meraklısı İçin
İstanbul Geziyorum Fotoğraflıyorum Atölyesi 2

İstanbul Fotoğrafçılık Kursları Kadıköy Fotoğraf Merkezi

İstanbul Geziyorum Fotoğraflıyorum Atölyesi 2

İstanbul'un tarihi sokaklarını hem geziyor hemde fotoğraflıyoruz. Tabi yanımızda fotoğraf danışmanımızla birlikte. Böylece makinemiz ayarlarında yanlış bir şeyler yaparsak öğretmenimiz hemen müdahale ederek düzeltiyor. Soğuk kış günlerinde terk edilmiş İstanbul sokaklarının tadını sonuna kadar çıkarmaya var mısınız?

Program

13.01.2016
Eminönü-Küçükpazar-İMC-Zeyrek-Kadın Pazarı-Vefa-Süleymaniye
Buluşma yeri:
Saat :10.00
Kadıköy -Eminönü Vapur İskelesi

20.01.2016
Yedikule Zindanları ve etrafı
Buluşma yeri:
Saat:10.00
Kadıköy-Eminönü Vapur İskelesi

Bu atölyeye katılmak için önceden kayıt şarttır. Gezi değil fotoğraf atölyesidir.

Ücret: 125 TL + KDV (147,50 TL) yerine Meraklısı İçin takipçilerine özel %10 indirimle 132 TL'dir

Kayıt için 09 Ocak 2016 son tarih.
Atölye en az 5 en fazla 10 kişi ile yapılır.

Daha detaylı bilgi için: 0505 133 33 83

Bu kurs 1795 kez görüntülendi.

Etiketler

Kadıköy Fotoğraf Merkezi Hakkında

Kadıköy Fotoğraf Merkezi; 2011 yılı Mayıs ayında Gazeteci Ayşe Küçükkurt ve eşi Abdulkadir Çokgörmez tarafından kuruldu. Merkezde temel ve ileri fotoğraf eğitimlerinin yanı sıra düğün hikâyesi çekimleri, özel gün fotoğrafçılığı, toplantı-panel vs. çekimleri, ürün katalog çekimleri, showroom, fabrika çekimleri gibi hizmetler veriyoruz. Son olarak bünyemize katalog tasarımı ve basımı, web sitesi tasarımı ve yayını, sosyal medya takibi olmak üzere fotoğraf çekimi sonrası ihtiyaç duyulan alanları da katmış bulunuyoruz. Çekim hizmetlerimizde fotoğraf eğitimi almış, son teknoloji makine ve ekipmanlar kullanan kendi yetiştirdiğimiz personelimizle çalışıyoruz.

Kurucumuz Ayşe Küçükkurt  Kadıköy Fotoğraf Günleri'ni yıllardır organize ederek fotoğraf sanatının gelişimine katkıda bulunuyor. Kadıköy Fotoğraf Merkezi olarak bu etkinliği maddi manevi destekliyoruz. Kadıköy Fotoğraf Merkezi profesyonel hizmetlerinin yanı sıra amatör fotoğrafçılara destek olmak amaçlı fotoğraf sergileri düzenliyor, ücretsiz atölyeler gerçekleştiriyor ve usta fotoğrafçılar ile amatör fotoğrafçıları bir araya getiren söyleşiler-atölyeler tertip ediyor.

Fotoğrafı merkezinde öğrenin, merkezinde çektirin…

İletişim Bilgileri
Adres: Bahariye Cd. Kadife Sk. Hürmüz Apt. No:43/2 Kadıköy - İSTANBUL
Tel: 0216 405 22 62

Kadıköy Fotoğraf Merkezi tarafından düzenlenen İstanbul Geziyorum Fotoğraflıyorum Atölyesi 2, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Fotoğrafçılık Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir