Aramis Kalay ile Uygulamalı Portre Fotoğrafçılığı Atölyesi - Kadıköy Fotoğraf Merkezi - Fotoğrafçılık Kursları - Meraklısı İçin
Aramis Kalay ile Uygulamalı Portre Fotoğrafçılığı Atölyesi

İstanbul Fotoğrafçılık Kursları Kadıköy Fotoğraf Merkezi

Aramis Kalay ile Uygulamalı Portre Fotoğrafçılığı Atölyesi

Portre fotoğrafçılığının sırlarını bu atölye ile öğreneceksiniz. Siz de portre fotoğrafa meraklıysanız Kadıköy Fotograf Merkezi tarafından düzenlenen Aramis Kalay ile Uygulamalı Portre Fotoğrafçılığı Atölyesi'ne davetlisiniz. İç mekanda, stüdyo koşullarında, paraflaş, yapay ışıklar, ışık kutuları (soft boxes) ile ilginç, anlamlı ve estetik kaygıları ön planda tutan portre çekimleri size çekici geliyorsa bu atölyeye katılabilirsiniz. Bu atölyede hem fotoğrafçı hem model olarak gün boyu fotoğraf uygulamaları yapacaksınız.

1. Ders ( 18 Ekim 2014 Cumartesi)

  • Işık Kurma Portre nedir?
  • Işığın portre üzerindeki etkileri
  • Pozometre ile ışık ölçümü
  • Paraflaş nedir? Nasıl çalışır?
  • Sabit ışık çekimi
  • Sabit ışıklarla portre çekimi
  • Yansıtıcıların portreye etkisi...

2. Ders (25 Ekim 2014 Cumartesi)

Dış Mekanda gün ışığı ile etkili portre çekimi

3. Ders (1 Kasım Cumartesi)

Değerlendirme

Eğitmen : Aramis Kalay

Atölye en az 3 en fazla 5 kişi ile yapılır. Hava koşullarına göre atölye gün ve içeriğinde değişiklik yapılabilir. Son kayıt 15 Ekim 2014 

Aramis Kalay ile Uygulamalı Portre Fotoğrafçılığı Atölyesi'ne katılım ücreti  320 TL'dir.

Bu kurs 3547 kez görüntülendi.

Kadıköy Fotoğraf Merkezi Hakkında

Kadıköy Fotoğraf Merkezi; 2011 yılı Mayıs ayında Gazeteci Ayşe Küçükkurt ve eşi Abdulkadir Çokgörmez tarafından kuruldu. Merkezde temel ve ileri fotoğraf eğitimlerinin yanı sıra düğün hikâyesi çekimleri, özel gün fotoğrafçılığı, toplantı-panel vs. çekimleri, ürün katalog çekimleri, showroom, fabrika çekimleri gibi hizmetler veriyoruz. Son olarak bünyemize katalog tasarımı ve basımı, web sitesi tasarımı ve yayını, sosyal medya takibi olmak üzere fotoğraf çekimi sonrası ihtiyaç duyulan alanları da katmış bulunuyoruz. Çekim hizmetlerimizde fotoğraf eğitimi almış, son teknoloji makine ve ekipmanlar kullanan kendi yetiştirdiğimiz personelimizle çalışıyoruz.

Kurucumuz Ayşe Küçükkurt  Kadıköy Fotoğraf Günleri'ni yıllardır organize ederek fotoğraf sanatının gelişimine katkıda bulunuyor. Kadıköy Fotoğraf Merkezi olarak bu etkinliği maddi manevi destekliyoruz. Kadıköy Fotoğraf Merkezi profesyonel hizmetlerinin yanı sıra amatör fotoğrafçılara destek olmak amaçlı fotoğraf sergileri düzenliyor, ücretsiz atölyeler gerçekleştiriyor ve usta fotoğrafçılar ile amatör fotoğrafçıları bir araya getiren söyleşiler-atölyeler tertip ediyor.

Fotoğrafı merkezinde öğrenin, merkezinde çektirin…

İletişim Bilgileri
Adres: Bahariye Cd. Kadife Sk. Hürmüz Apt. No:43/2 Kadıköy - İSTANBUL
Tel: 0216 405 22 62

Kadıköy Fotoğraf Merkezi tarafından düzenlenen Aramis Kalay ile Uygulamalı Portre Fotoğrafçılığı Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Fotoğrafçılık Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir