Aramis Kalay ile Fotopratik Atölyesi - Kadıköy Fotoğraf Merkezi - Fotoğrafçılık Kursları - Meraklısı İçin
Aramis Kalay ile Fotopratik Atölyesi

İstanbul Fotoğrafçılık Kursları Kadıköy Fotoğraf Merkezi

Aramis Kalay ile Fotopratik Atölyesi

Temel fotoğraf eğitimi almış ancak pratik yapmak isteyen fotoğraf meraklılarına yönelik bir kurs olan Aramis Kalay ile Fotopratik Atölyesi teorik bilgilerden çok pratik uygulamalara ve bu uygulamaların değerlendirilmesine ağırlık veriyor. Hem İstanbul gezisi hem de fotoğraf pratiği yapmak isteyenler bu atölyeye katılabilirler. Geziler boyunca çekilen fotoğraflar usta fotoğrafçı Aramis Kalay tarafından değerlendiriliyor ve böylece katılımcıların fotoğraf konusunda kendilerini geliştirmeleri sağlanıyor.

Aramis Kalay ile Fotopratik Atölyesi, 3 gün çekim ve 1 gün değerlendirme olacak şekilde toplam 4 gün sürüyor.

Program

1. Ders:
11.00-17.00
Sultanahmet-Süleymaniye-Kapalıçarşı

2. Ders:
11.00-17.00
Tahtakale-Zeyrek

3. Ders:
12.00-17.00
Stüdyo Çekimi
18.00-21.00
Gece Çekimi
Portre-Stillife-Ürün Çekimleri (Paraflaş-Sabit ışık uygulamaları)

4. Ders:
12.00-17.00
Fotoğraf Okuma (Atölyeye katılan herkesin derslerde çektiği 50 fotoğrafının ; ışık, kompozisyon, anlam, konu, bakış açısı olarak değerlendirilmesi)

Not: Hava koşullarına göre atölyede değişiklik yapılabilir.

Aramis Kalay ile Fotopratik Atölyesi'ne katılım ücreti 500 TL + KDV = 590 TL'dir.

Bu kurs 2406 kez görüntülendi.

Kadıköy Fotoğraf Merkezi Hakkında

Kadıköy Fotoğraf Merkezi; 2011 yılı Mayıs ayında Gazeteci Ayşe Küçükkurt ve eşi Abdulkadir Çokgörmez tarafından kuruldu. Merkezde temel ve ileri fotoğraf eğitimlerinin yanı sıra düğün hikâyesi çekimleri, özel gün fotoğrafçılığı, toplantı-panel vs. çekimleri, ürün katalog çekimleri, showroom, fabrika çekimleri gibi hizmetler veriyoruz. Son olarak bünyemize katalog tasarımı ve basımı, web sitesi tasarımı ve yayını, sosyal medya takibi olmak üzere fotoğraf çekimi sonrası ihtiyaç duyulan alanları da katmış bulunuyoruz. Çekim hizmetlerimizde fotoğraf eğitimi almış, son teknoloji makine ve ekipmanlar kullanan kendi yetiştirdiğimiz personelimizle çalışıyoruz.

Kurucumuz Ayşe Küçükkurt  Kadıköy Fotoğraf Günleri'ni yıllardır organize ederek fotoğraf sanatının gelişimine katkıda bulunuyor. Kadıköy Fotoğraf Merkezi olarak bu etkinliği maddi manevi destekliyoruz. Kadıköy Fotoğraf Merkezi profesyonel hizmetlerinin yanı sıra amatör fotoğrafçılara destek olmak amaçlı fotoğraf sergileri düzenliyor, ücretsiz atölyeler gerçekleştiriyor ve usta fotoğrafçılar ile amatör fotoğrafçıları bir araya getiren söyleşiler-atölyeler tertip ediyor.

Fotoğrafı merkezinde öğrenin, merkezinde çektirin…

İletişim Bilgileri
Adres: Bahariye Cd. Kadife Sk. Hürmüz Apt. No:43/2 Kadıköy - İSTANBUL
Tel: 0216 405 22 62

Kadıköy Fotoğraf Merkezi tarafından düzenlenen Aramis Kalay ile Fotopratik Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Fotoğrafçılık Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir