Hafta sonu Temel Fotoğraf Semineri - Fotografine Fotoğraf Eğitim ve Çekim merkezi - Fotoğrafçılık Kursları - Meraklısı İçin
Hafta sonu Temel Fotoğraf Semineri

İstanbul Fotoğrafçılık Kursları Fotografine Fotoğraf Eğitim ve Çekim Merkezi

Hafta sonu Temel Fotoğraf Semineri

Uzun süreli veya hafta içi eğitimlere katılamayanlar için, 2 günlük, uygulamalı, fotoğraf atölyesi hazırladık. 

Artık, makinanızı daha verimli kullanarak etkileyici fotoğraflar üretebileceksiniz. Eğitim programımızda, digital SLR makinalarımızın potansiyelini nasıl kullanacağımızı ve teknik açıdan kusursuz fotoğrafa ulaşmak için temel ipuçlarını öğreniyoruz…

En fazla 10 kişilik modern ve ferah sınıflarda eğitim veriyoruz. Teorik dersleri, stüdyo uygulamalarıyla destekliyoruz. Seminer sonunda katılım belgesi verilmektedir. 

Eğitmen: Sinan Gürlen

2 Günlük Hafta sonu Temel Fotoğraf Seminer İçeriği

1. Oturum (Cumartesi) 10:00-13:00

  • Fotoğraf Makinaları Çalışma Prensipleri
  • Fotoğraf Ekipmanları
  • Objektifler ve özellikleri
  • Netleme Sistemi ve doğru netleme
  • Pozlandırma, Poz müdahalesi

2. Oturum (Cumartesi) 14:00-17:00

  • Işık ve özellikleri
  • Renk ve Beyaz ayarı
  • Kompozisyon ve Yaratıcı bakış

Uygulama gezisi (Pazar) - 10:00-15:00 (Kadıköy-Eminönü)

Bu kurs 1920 kez görüntülendi.

Fotografine Fotoğraf Eğitim ve Çekim Merkezi Hakkında

FOTOGRAFİNE, İngilizcede iyi fotoğraf anlamına geliyor. Dilimizde ise rafine edilmiş, seçilmiş, fotoğraflar olarak anlamlandırdık.  Bizim de çıkış yolumuz; İyi, güzel, estetik ve sosyal kaygılar taşıyan fotoğrafa ulaşmak.

FOTOGRAFİNE EĞİTİM'de, tecrübeli eğitmen kadrosuyla, butik eğitim anlayışıyla, küçük gruplarda veya birebir, uygulama ağırlıklı, Bireysel ve Kurumsal, her seviyeden program seçenekleri sunuyoruz.

FOTOGRAFİNE, uzman ekibiyle, modern ve ferah eğitim salonu ve stüdyosunda, bireysel ve kurumsal eğitimlerin yanı sıra çekim ve danışmanlık faaliyetlerini sürdürmektedir.

Hayatınızdaki iyi fotoğrafı keşfedin.

Fotografine Fotoğraf Eğitim ve Çekim Merkezi tarafından düzenlenen Hafta sonu Temel Fotoğraf Semineri, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Fotoğrafçılık Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir