Finans İngilizcesi Eğitimi - Dil Kursları - İstanbul - Rennert Dil Okulu - Meraklısı İçin
Finans İngilizcesi Eğitimi

İstanbul Dil Kursları Rennert Dil Okulu

Finans İngilizcesi Eğitimi

Finans İngilizcesi

Küresel ekonomilerdeki hareketleri daha iyi takip edebilmek, gelişen Türk İş Dünyasındaki yabancı firmalarda rahat iş bulup kariyerinizin merdivenlerini hızlı tırmanmak için Finans İngilizcesi eğitimlerimize bekliyoruz.
 
Eğitim Alanı Eğitim Süresi Eğitim Bedeli (KDV Dahil) Taksitli Eğitim Bedeli
Finans İngilizcesi 120 saat 1700 TL 1900 TL
 

Bu kurs 1930 kez görüntülendi.

Rennert Dil Okulu Hakkında

Rennert Dil Okulu 1973 yılında bir dil bilimci olan César Rennert tarafından Amerika'da kuruldu. Mr. Rennert'in amacı; içinde neredeyse hiç konuşma olmayan, sadece yoğun gramer öğretilen ve kalabalık sınıflardan oluşan dil okullarına, alternatif bir sistem yaratmaktı. Öğrencileri konuşturmayı hedefleyen, az mevcutlu sınıflarda kaliteli eğitim veren bir dil okulu kurmak istiyordu. César Rennert, 1973 yılında işte bu hayalle yola çıktı. Kendi ana dili olan İspanyolcayı öğretmeye başladığı tek bir sınıftan oluşan Rennert Dil Okulu, bugün uluslararası, başarılı bir dil merkezi haline gelmiş durumda. Bugün Amerika'da hem New York (Manhattan) hem de Miami'de okulları bulunan kurum, ön planda tuttuğu İngilizce eğitimi alanında ESL kursları arasında hep ilk sıralarda yer alıyor. 

Rennert Dil Okulu
Çeşme Apt. No:3 D:7 Gümüşsuyu Mah. Ağa Çırağı Sokak
Fındıklı - Beyoğlu / İstanbul
+90 212 245 00 92
+90 212 245 00 93
[email protected]

rennertistanbul.com

Rennert Dil Okulu tarafından düzenlenen Finans İngilizcesi Eğitimi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dil Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir