Yaratıcı Seramik Kursu - Mozaik Sanat Evi - El Sanatları - Meraklısı İçin
Yaratıcı Seramik Kursu

İstanbul El Sanatları Mozaik Sanat Evi

Yaratıcı Seramik Kursu

Ateş, toprak ve sır. Gelin bu sırrı birlikte keşfedelim.

Siz de Seramik Kursu'na katılarak parmaklarınızın arasında şekillenen çamuru  fırınlayarak, sırlayarak her türlü objeyi yaratabilirsiniz.

Katılım ücretine kullanılacak çamurlar, el aletleri, fırçalar, boyalar, görsel malzemeler ve diğer malzemelerin ücretleri dahildir. Ayrınca fırınlama işlemi de ücretsizdir.

Kursumuz Pazartesi günleri  10.00-13.00 ve 13.30-16.30 saatleri arasında iki grup olarak düzenlenmektedir. 

Aylık katılım ücreti 300 TL'dir.

Bu kurs 1984 kez görüntülendi.

Mozaik Sanat Evi Hakkında

Mozaik Sanat Evi Atölyesi  Mozaik sanatını yaşatmak ve bu sanatın  tanınmasına katkıda bulunmak üzere Aysel ERGÜL ve Aynur SAVAŞ tarafından 2001 yılında çalışmalara başlamıştır.

Aysel Ergül; Arkeoloji ve Sanat Tarihi Lisansı almıştır. 2001 yılından beri tasarım, proje geliştirme ve eğitim alanlarında çalışmalar yapmaktadır. 

Aynı zamanda UNESCO Türkiye Kadın İhtisas Komitesi üyesi olarak birçok sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirmiştir.

Atölye, her yıl mozaik sanatı ile ilgili sergiler açmış ve workshoplar düzenlemiştir. Ayrıca, görme engelli vatandaşlar ve sanatseverler için özel bir sergi açarak, "brail" alfabesi ile, ilgili eserlerin tanımını hazırlayıp onların sergiyi görmeseler de anlamalarını sağlayarak bir ilke imza atmıştır. 

Mozaik Sanat Evi 

Aynur SAVAŞ, Aysel ERGÜL

Adres: Mandıra Caddesi Şenol Sokak No:16 K:2 Hasanpaşa - Kadıköy - İSTANBUL

İrtibat Tel:0216 339 66 62

Mozaik Sanat Evi tarafından düzenlenen Yaratıcı Seramik Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. El Sanatları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir