Antik ve Cam Mozaik Kursu - Mozaik Sanat Evi - El Sanatları - Meraklısı İçin
Antik ve Cam Mozaik Kursu

İstanbul El Sanatları Mozaik Sanat Evi

Antik ve Cam Mozaik Kursu

Atölyedeki çalışmalar serbest zamanlıdır. Haftanın 4 günü (salı, çarşamba, perşembe ve cuma) sabah 10.00 akşam 16.00 arası mozaik çalışmaları yapılmaktadır. Dileyen öğrenci bu zaman aralığında istediği kadar gelebilir.

İster haftanın dört günü ister bir kaç gün, tüm boş zamanlarınızda kendinizi geliştirebilir ve hobi olarak başladığınız bu sanatın tüm detaylarını öğrenebilirsiniz. 

Atölyemizdeki çalışmalara dilediğiniz zaman başlayabilir ve dilediğiniz kadar devam edersiniz. Her öğrenci kendi projesinde çalışır ve kendisi ile birebir ilgilenilir. 

Yeni eğitim dönemimizde eski sanatseverlerimizin yanı sıra, sanata ilgi duyan herkesi, Mozaik Sanat Evi ailesinin bir üyesi olarak görmek ister herkese sanatla kalın deriz. 

Aylık katılım ücreti 240 TL'dir.

Bu kurs 12840 kez görüntülendi.

Etiketlermozaik

Mozaik Sanat Evi Hakkında

Mozaik Sanat Evi Atölyesi  Mozaik sanatını yaşatmak ve bu sanatın  tanınmasına katkıda bulunmak üzere Aysel ERGÜL ve Aynur SAVAŞ tarafından 2001 yılında çalışmalara başlamıştır.

Aysel Ergül; Arkeoloji ve Sanat Tarihi Lisansı almıştır. 2001 yılından beri tasarım, proje geliştirme ve eğitim alanlarında çalışmalar yapmaktadır. 

Aynı zamanda UNESCO Türkiye Kadın İhtisas Komitesi üyesi olarak birçok sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirmiştir.

Atölye, her yıl mozaik sanatı ile ilgili sergiler açmış ve workshoplar düzenlemiştir. Ayrıca, görme engelli vatandaşlar ve sanatseverler için özel bir sergi açarak, "brail" alfabesi ile, ilgili eserlerin tanımını hazırlayıp onların sergiyi görmeseler de anlamalarını sağlayarak bir ilke imza atmıştır. 

Mozaik Sanat Evi 

Aynur SAVAŞ, Aysel ERGÜL

Adres: Mandıra Caddesi Şenol Sokak No:16 K:2 Hasanpaşa - Kadıköy - İSTANBUL

İrtibat Tel:0216 339 66 62

Mozaik Sanat Evi tarafından düzenlenen Antik ve Cam Mozaik Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. El Sanatları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir