Kathre for Kids - Cam Boncuklarla Kitap Ayraçları Workshopu - Kathre Cam Tasarım - Çocuklar İçin Kurslar - Meraklısı İçin
Kathre for Kids - Cam Boncuklarla Kitap Ayraçları Workshopu

İstanbul Çocuklar İçin Kurslar Kathre Cam Tasarım

Kathre for Kids - Cam Boncuklarla Kitap Ayraçları Workshopu

Bu atölyeye katılan çocukların içindeki sanatsal enerji uyanıyor, yaratıcılıkları ve el becerileri gelişiyor.

Kathre for Kids, minik meraklıları öncelikle hayal kurmaya teşvik ediyor. Ilk aşamada alevde denemeler yapıp sonrasında istedikleri figürleri ahşap çubuklarla birleştirerek kitap ayraçları yapıyorlar. Çocuğunuz Cam Atölyesi'ne katılarak haftasonları kendisine bambaşka bir dünya yaratsın.

Bu atölye 7 -15 yaş arası çocuklar açıktır. Etkinlik sonunda yapılan tasarımlar çocukların oluyor.

Çocuklar İçin Cam Atölyesine her Cumartesi ve Pazar günleri 10:00-15:00 saatleri arasında katılabilirsiniz.

Atölye çalışmaları 1,5 saat sürmektedir. Katılım ücreti 1,5 saat için 120 TL 'dir.

Not: Atölye en az 3 kişi kontenjan sağlandığında gerçekleşmektedir.

Bu kurs 6030 kez görüntülendi.

Etiketler

Kathre Cam Tasarım Hakkında

Kathre Cam Tasarım'ın kurucusu, eğitmeni ve tasarımcısı olan Berna Terziahmetoğlu 1976'da İstanbul'da doğdu. Eğitimini tamamlayıp 10 yıl çeşitli şirketlerde dış ticaret alanında çalıştıktan sonra 2005 yılı Eylül ayında camla tanıştı. Kurshuni Cam Atölyesi'nde Lokman Kurşunlu'dan alev sanatı dersleri aldı. 2006 Haziran'ında Beykoz Cam Ocağı Vakfı'nda Michaela Möller'in Cam Boncuk ve 2008 Ağustos'ta Julie Anne Denton'ın İleri Seviye Cam boncuk ve Alev Sanatı programlarını tamamladı. Son olarak Eylül 2010'da İtalya'da Lucio Bubaco'nun Alevde Heykelsi Formlar konulu workshop'una katıldı.

2010 kurduğu Kathre Cam Tasarım Atölyesi'nde, Türk cam sanatını aksesuara ve objelere yansıtarak bir Türk markası oluşturmak ve kültürel değerleri modernize ederek kaliteli,sıradışı el yapımı tasarımları tüketiciye ulaştırmak amacıyla yaptığı tasarımların yanı sıra kişiye özel workshoplar da düzenlemektedir.

Adres : Kathre Container Atölye - Ihlamurdere cad. Yeni Yol sok. 13/B
Tel: 0532 418 27 71
E-posta: [email protected]

Kathre Cam Tasarım tarafından düzenlenen Kathre for Kids - Cam Boncuklarla Kitap Ayraçları Workshopu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Çocuklar İçin Kurslar kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir