Cam Boncuk ve Alev Sanatı Workshopu (Orta Seviye) - Kathre Cam Tasarım - El Sanatları - Meraklısı İçin
Cam Boncuk ve Alev Sanatı Workshopu (Orta Seviye)

İstanbul El Sanatları Kathre Cam Tasarım

Cam Boncuk ve Alev Sanatı Workshopu (Orta Seviye)

Cam işleme sanatında başlangıç seviyeyi tamamlamış meraklılar için Kathre Cam Tasarım Orta Seviye Cam Boncuk ve Alev Sanatı Workshopu düzenliyor. Alevin ve camın eşsiz ahengine tanık olacağınız bu workshopta 2. seviye olan orta seviyeyi tamamlamış olacaksınız.

Orta seviyede, artık cama hükmedebilecek, gelişmiş çiçek formları, ebru desenli boncuklar, altın ve gümüşlü boncuklar, cam tozlarıyla dekoratif boncuklar ve ileri seviye desen teknikleri çalışabileceksiniz.

Ders bitiminde yapılan tasarımlar katılımcıya aittir. Fiyata cam ve cihaz kullanımı, teknik bilgiler, yabancı yayın fotokoplieri dahildir. Her kur sonunda katılımcı sertifika alacaktır.

Workshop haftada 2 saat olarak düzenlenmiştir ve toplamda 1,5 ay sürecektir.

Katılım ücreti 720 TL'dir.

Bu kurs 2504 kez görüntülendi.

Kathre Cam Tasarım Hakkında

Kathre Cam Tasarım'ın kurucusu, eğitmeni ve tasarımcısı olan Berna Terziahmetoğlu 1976'da İstanbul'da doğdu. Eğitimini tamamlayıp 10 yıl çeşitli şirketlerde dış ticaret alanında çalıştıktan sonra 2005 yılı Eylül ayında camla tanıştı. Kurshuni Cam Atölyesi'nde Lokman Kurşunlu'dan alev sanatı dersleri aldı. 2006 Haziran'ında Beykoz Cam Ocağı Vakfı'nda Michaela Möller'in Cam Boncuk ve 2008 Ağustos'ta Julie Anne Denton'ın İleri Seviye Cam boncuk ve Alev Sanatı programlarını tamamladı. Son olarak Eylül 2010'da İtalya'da Lucio Bubaco'nun Alevde Heykelsi Formlar konulu workshop'una katıldı.

2010 kurduğu Kathre Cam Tasarım Atölyesi'nde, Türk cam sanatını aksesuara ve objelere yansıtarak bir Türk markası oluşturmak ve kültürel değerleri modernize ederek kaliteli,sıradışı el yapımı tasarımları tüketiciye ulaştırmak amacıyla yaptığı tasarımların yanı sıra kişiye özel workshoplar da düzenlemektedir.

Adres : Kathre Container Atölye - Ihlamurdere cad. Yeni Yol sok. 13/B
Tel: 0532 418 27 71
E-posta: [email protected]

Kathre Cam Tasarım tarafından düzenlenen Cam Boncuk ve Alev Sanatı Workshopu (Orta Seviye), yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. El Sanatları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir