Cam Boncuk ve Alev Sanatı Workshopu - Kathre Cam Tasarım - El Sanatları - Meraklısı İçin
Cam Boncuk ve Alev Sanatı Workshopu

İstanbul El Sanatları Kathre Cam Tasarım

Cam Boncuk ve Alev Sanatı Workshopu (Başlangıç Seviyesi)

Alevin ve camın dansına tanıklık edeceğiniz başlangıç seviyesini öğreneceğiniz Cam Boncuk ve Alev Sanatı Workshopu'nda temel boncuk, damla, yaprak formlu boncuklar, nazar boncuğu, çiçek desenli boncuklar, derinlik efektleri gibi konular işlenecektir.

Programa cam ve cihaz kullanımı, ders esnasında yapılan tasarımlar, yabancı yayın fotokopileri, sıcak ve soğuk içecekler dahildir.

Workshop haftada 2 saat olarak düzenlenmiştir. Program toplam 1 ay sürecektir.

Aylık katılım ücreti 360 TL + KDV'dir

Bu kurs 4331 kez görüntülendi.

Kathre Cam Tasarım Hakkında

Kathre Cam Tasarım'ın kurucusu, eğitmeni ve tasarımcısı olan Berna Terziahmetoğlu 1976'da İstanbul'da doğdu. Eğitimini tamamlayıp 10 yıl çeşitli şirketlerde dış ticaret alanında çalıştıktan sonra 2005 yılı Eylül ayında camla tanıştı. Kurshuni Cam Atölyesi'nde Lokman Kurşunlu'dan alev sanatı dersleri aldı. 2006 Haziran'ında Beykoz Cam Ocağı Vakfı'nda Michaela Möller'in Cam Boncuk ve 2008 Ağustos'ta Julie Anne Denton'ın İleri Seviye Cam boncuk ve Alev Sanatı programlarını tamamladı. Son olarak Eylül 2010'da İtalya'da Lucio Bubaco'nun Alevde Heykelsi Formlar konulu workshop'una katıldı.

2010 kurduğu Kathre Cam Tasarım Atölyesi'nde, Türk cam sanatını aksesuara ve objelere yansıtarak bir Türk markası oluşturmak ve kültürel değerleri modernize ederek kaliteli,sıradışı el yapımı tasarımları tüketiciye ulaştırmak amacıyla yaptığı tasarımların yanı sıra kişiye özel workshoplar da düzenlemektedir.

Adres : Kathre Container Atölye - Ihlamurdere cad. Yeni Yol sok. 13/B
Tel: 0532 418 27 71
E-posta: [email protected]

Kathre Cam Tasarım tarafından düzenlenen Cam Boncuk ve Alev Sanatı Workshopu (Başlangıç Seviyesi), yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. El Sanatları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir