Alevde Açan Cam Çiçekler Workshopu - Kathre Cam Tasarım - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
Alevde Açan Cam Çiçekler Workshopu

İstanbul Hobi Kursları Kathre Cam Tasarım

Alevde Açan Cam Çiçekler Workshopu

Kathre Cam Tasarım tarafından düzenlenen Alevde Açan Cam Çiçekler Workshopu'nda rengarenk dekoratif camdan bir çiçek buketi yapabilirsiniz.

Hem kendinize hem de sevdiklerinize hediye edebileceğiniz cam çiçek buketlerinin yapımını öğrenmek ve keyifli zaman geçirmek için bu workshopu kaçırmayın!

Alevde Açan Cam Çiçekler Workshopu her Cumartesi ve Pazar günleri 10:00 - 15:00 saatleri arasında düzenleniyor. Atölye çalışmaları 1,5 saat sürüyor.

Katılım ücreti 69 TL'dir.
 

Bu kurs 5564 kez görüntülendi.

Kathre Cam Tasarım Hakkında

Kathre Cam Tasarım'ın kurucusu, eğitmeni ve tasarımcısı olan Berna Terziahmetoğlu 1976'da İstanbul'da doğdu. Eğitimini tamamlayıp 10 yıl çeşitli şirketlerde dış ticaret alanında çalıştıktan sonra 2005 yılı Eylül ayında camla tanıştı. Kurshuni Cam Atölyesi'nde Lokman Kurşunlu'dan alev sanatı dersleri aldı. 2006 Haziran'ında Beykoz Cam Ocağı Vakfı'nda Michaela Möller'in Cam Boncuk ve 2008 Ağustos'ta Julie Anne Denton'ın İleri Seviye Cam boncuk ve Alev Sanatı programlarını tamamladı. Son olarak Eylül 2010'da İtalya'da Lucio Bubaco'nun Alevde Heykelsi Formlar konulu workshop'una katıldı.

2010 kurduğu Kathre Cam Tasarım Atölyesi'nde, Türk cam sanatını aksesuara ve objelere yansıtarak bir Türk markası oluşturmak ve kültürel değerleri modernize ederek kaliteli,sıradışı el yapımı tasarımları tüketiciye ulaştırmak amacıyla yaptığı tasarımların yanı sıra kişiye özel workshoplar da düzenlemektedir.

Adres : Kathre Container Atölye - Ihlamurdere cad. Yeni Yol sok. 13/B
Tel: 0532 418 27 71
E-posta: [email protected]

Kathre Cam Tasarım tarafından düzenlenen Alevde Açan Cam Çiçekler Workshopu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Hobi Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir