Keçe Atölyesi - Hatish Accessory - El Sanatları - Meraklısı İçin
Keçe Atölyesi

İstanbul El Sanatları Hatish Accessory

Keçe Atölyesi: Tilda Bebek

Keçe kullanarak aksesuarlar tasarlamak ve üretmek istiyorsanız Hatish Accesory tarafından düzenlenen Keçe Atölyesi'ne katılmalısınız. Rengarenk saf yünleri değişik tekniklerle şekillendirip birleştirerek harikalar yaratabilirsiniz.

Keçe Atölyesi'nde bu ayın konusu Tilda Bebekler. Tipik özellikleri çift nokta gözler ve etine dolgun vücut ölçüleri olan Tilda bebekleri biz bu atölyede iğneyle keçeleştirme yöntemini kullanarak keçeden oluşturacağız. Tilda bebekler hakkında daha fazla bilgi almak isteyen meraklılar Bir başka bez bebek: Tilda başlıklı blog yazımıza da göz atabilirler.

Bu kursa katılarak sadece birkaç saat içinde bir sanat eseri üretebilir, üstelik samimi bir ortamda keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Bu kurs iğneyle keçeleştirme tekniğini öğrenebileceğiniz, 3 boyutlu objeler tasarlayabileceğiniz ve yeni bir hobi edinebileceğiniz keyifli bir etkinlik.

Kullanılacak tüm malzemeler fiyata dahildir ve atölye sonunda yaptığınız aksesuarlar sizde kalacak.

Katılım ücreti kişi başı 100 TL'dir (KDV dahil).

Keçe atölyesinde önümüzdeki çalışma 28 Kasım Cumartesi günü 11:00-14:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.

Atölye Mekanı
Meraklısı İçin Ofisi
Salacak mh. Bestekar Selahattin Pınar sk. No:123/3 Üsküdar / İstanbul Haritada göster
Bilgi İçin: 0216 695 25 26

Aşağıda konuk olduğumuz bir atölye çalışmasından izlenimlerimizi ve Atölye yürütücüsü ile gerçekleştirdiğimiz söyleşiyi izleyebilirsiniz.

Bu kurs 24918 kez görüntülendi.

Hatish Accessory Hakkında

Hatish Accesory uzmanlık alanı keçeleştirme yöntemleri olan ve bir yandan üretime devam ederken bir yandan da gelen talepler üzerine bu el sanatının inceliklerini paylaşmak üzere keçe atölyeleri düzenleyen bir aksesuar markası. 2 ya da 3 boyutlu objeler tasarlayan Hatish Accesory ağırlıklı olarak broşlar, boyunluklar, kişiselleştirilmiş tablolar ve karikatürize sanatsal bebekler üretiyor. Tabi ki hepsi keçeden!

Hatish Accessory tarafından düzenlenen Keçe Atölyesi: Tilda Bebek, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. El Sanatları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir