Yemek Fotoğrafçılığı Kursu - Erguvan Sanat Merkezi - Meraklısı İçin
Yemek Fotoğrafçılığı Kursu

İstanbul Fotoğrafçılık Kursları Erguvan Sanat Merkezi

Yemek Fotoğrafçılığı Kursu

Reklam ve Tanıtım amaçlı yemek fotoğrafçılığı ve stilistliği atölyesi. Temel olarak yemek stilistliğini, bir stilistin kullandığı temek aksesuarları, fotoğraf için bir yemek nasıl hazırlanır, nelere dikkat edilmelidir ayrıca fotoğrafçı,stilist ve müşteri arasında ki iletişimi teori ve pratik olarak görebilir. Yemek fotoğrafına yönelik ekipmanlar anlatılacak, doğal ışıkta çekim, kadraj ve raw işlemesine yönelik uygulamalar yapılacaktır. Katılımcılar kendi fotoğraf makinaları ile katılabilir ve bizlerle beraber çekim yapabilirler. 

En az 3 kişi olduğunda grup açılır.
Eğitmenler: Emre ARICAN / Nena BEKLER

Bu kurs 2276 kez görüntülendi.

Erguvan Sanat Merkezi Hakkında

1996 yılında M.E.B.'na bağlı olarak hizmet vermeye başlayan Erguvan Sanat Merkezi, alanında uzman eğitmenler eşliğinde farklı disiplinlerde eğitimler veren bir kurumdur.

Erguvan Sanat Merkezi yetişkinlere hobi resim, çocuklara resim, el sanatları, müzik programları ile sanatı yaşamak ve yaşatmak için öğrencileriyle birlikte büyüyor ve sanatla iç içe yaşıyor.

Hobi amaçlı eğitimin yanı sıra; üniversite mezunu eğitmenler eşliğinde, güzel sanatlara hazırlık ve konservatuarlara hazırlık çalışmaları da devam etmektedir.

Her yaştan kişinin katılımına açık olan Erguvan Sanat Merkezi'nde, hafta içi ve hafta sonu sınıflarıyla, size en uygun saatteki kurs programına dahil olabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Adres: Altıyol, Süleymanpaşa Sok. Aybek Apt. No: 1/4 Bahariye/Kadıköy
Tel:  (0216) 338 16 38   

Erguvan Sanat Merkezi tarafından düzenlenen Yemek Fotoğrafçılığı Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Fotoğrafçılık Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir