Takı Kursu - Erguvan Sanat Merkezi - El Sanatları - Meraklısı İçin
Takı Kursu

İstanbul El Sanatları Erguvan Sanat Merkezi

Takı Kursu

Takılara meraklıysanız, hem kendiniz hem sevdikleriniz için kendi takı tasarımlarınızı hayata geçirmek istiyorsanız, gerekli teknikleri öğrenmek ve becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız Erguvan Sanat Merkezi tarafından düzenlenen Takı Kursu'na katılabilirsiniz.

Takı Kursu'nda çeşitli boncuklar, metaller, iplikler gibi malzemelerle, çivileme, örme, kristal örme gibi teknikler kullanılarak değişik türde takı ve aksesuar tasarımları gösterilmektedir. Belirli bir süre sonunda katılımcılar kendi tasarımlarını üretecek yetkinliğe erişeceklerdir. Ayrıca, kurs bitiminde katılımcılar yaptıkları çalışmaları Erguvan Sanat Merkezi adına açılacak sergide sergileyebilir ve satabilirler.

Takı Kursu Salı günleri, 11:00 - 14:00 saatleri arasında ve Cumartesi günleri, 14:30 - 17:30 saatleri arasında İnci Arın eğitmenliğinde gerçekleşmektedir.

Katılım ücreti 150 TL'dir.

Bu kurs 8121 kez görüntülendi.

Erguvan Sanat Merkezi Hakkında

1996 yılında M.E.B.'na bağlı olarak hizmet vermeye başlayan Erguvan Sanat Merkezi, alanında uzman eğitmenler eşliğinde farklı disiplinlerde eğitimler veren bir kurumdur.

Erguvan Sanat Merkezi yetişkinlere hobi resim, çocuklara resim, el sanatları, müzik programları ile sanatı yaşamak ve yaşatmak için öğrencileriyle birlikte büyüyor ve sanatla iç içe yaşıyor.

Hobi amaçlı eğitimin yanı sıra; üniversite mezunu eğitmenler eşliğinde, güzel sanatlara hazırlık ve konservatuarlara hazırlık çalışmaları da devam etmektedir.

Her yaştan kişinin katılımına açık olan Erguvan Sanat Merkezi'nde, hafta içi ve hafta sonu sınıflarıyla, size en uygun saatteki kurs programına dahil olabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Adres: Altıyol, Süleymanpaşa Sok. Aybek Apt. No: 1/4 Bahariye/Kadıköy
Tel:  (0216) 338 16 38   

Erguvan Sanat Merkezi tarafından düzenlenen Takı Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. El Sanatları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir