Bahar Gökçen – Mor Atölye - El Sanatları - Meraklısı İçin

İstanbul El Sanatları

Bahar Gökçen – Mor Atölye

Mor Atölye LogoMor Atölye'nin sahibesi Bahar GÖKÇEN, İTÜ-Kimya mezunudur. Tübitak Gen mühendisliğinde araştırma görevliliği yaptıktan sonra, 12 yıl ilaç sektöründe çalışmıştır. Profesyonel iş hayatı devam ederken hobileri ile ilgilenmeyi asla bırakmamış ve nihayetinde 2013'de hobilerini mesleğe dönüştürmek suretiyle MOR ATÖLYE'yi kurmuştur.

Mor Atölye'de tamamen tasarım yapılmaktadır. Bez bebekler dikilmekte, keçe tasarım, mum/kokulu taş, patchwork, kaneviçe atölyeleri yapılmaktadır. Çok özel ev aksesuarları ve kişiye/aileye özel doğadan malzemeler kullanılarak kapı süsleri tasarlanmaktadır.

Özel tasarım, kişiye özel parti ve organizasyon hazırlıkları ile özel günlerinizi, kutlamalarınızı unutulmaz kılmaktadır. Fakat en önemlisi Mor Atölye'de yapılan her şey de sevgi var, mutluluk var, huzur var.

Yapılan workshoplarda tüm detaylar anlatılmaktadır. Tilda dünyasına genelde ilk olarak bir Tilda kız bebek dikmekle başlarız sonra ise yavaş yavaş onun dünyasını oluştururuz.

Aşağıda Mor Atölye'ye konuk olduğumuz bir Tilda Bebek Workshop çalışmasındaki izlenimlerimizi ve atölye kurucusu Bahar Gökçen ile gerçekleştirdiğimiz Tilda hakkındaki söyleşimizi bulabilirsiniz.

Mor Atölye Adres: Elalmış Cd. Reyhan Sk. N:22/B Ataşehir - İstanbul
Bilgi için Telefon: +90 216 527 24 23 / +90 533 433 71 88

Bu sayfa daha önce 5653 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

Bahar Gökçen – Mor Atölye tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

Bahar Gökçen – Mor Atölye tarafından düzenlenen kurslar

İlginizi çekebilir