Eğlenceli Tığ İşleri Kursu, Kar Taneleri - Atölye Kedisi - El Sanatları - Meraklısı İçin
Eğlenceli Tığ İşleri Kursu, Kar Taneleri

İstanbul El Sanatları Atölye Kedisi

Eğlenceli Tığ İşleri Kursu, Kar Taneleri

Yılbaşı yaklaşırken, eğlenceli bir tığ işi kursuyla, sevdiklerinize hazırlayacağınız hediyelere kendi yaptığınız kar tanelerini kondurmak, tebrik kartlarınızı, hediye paketlerinizi, evinizi kar taneleriyle süslemek ister misiniz?

Hiç tığ örgüsü bilmeyenlere, yeni başlayanlara eğlenceli tığ işi kursları. ''Tığ İşi Kar Taneleri'' atölye çalışmamızda, resimde görülen kar tanelerinden en az 3 tanesini çalışıyoruz. Kar tanelerimizi ördükten sonra, şekillerinin daha güzel görünmesi ve ortaya çıkması için onları çiçek tutkalıyla nasıl kolalayacağımızı ve nasıl şekil vereceğimizi de uygulamalı olarak görüyoruz. Çalışma sonunda ortaya çıkan kar tanelerini ister evinizde dekor olarak, ister kese üstlerinde motif olarak kullanabilir, ya da hediye paketlerinizi ve tebrik kartlarınızı bunlarla süsleyebilirsiniz. Çalışma sonunda bu kar tanelerinden tekrar yapmak için gereken şablon ve yapım aşamalarına da sahip olacaksınız.

Atölye süresi 4 saattir, kayıt işlemi sonrası kurum yetkilileri sizi arayarak katılım için uygun gün ve saat için rezervasyonunuzu tamamlayacaktır.

Katılım Ücreti: 100 TL'dir.

Kursta kullanılan tüm malzemeler kurs ücretine dahildir.

Bu kurs 4421 kez görüntülendi.

Etiketler

Atölye Kedisi Hakkında

Atölye Kedisi'nin temelleri 2009 yılında atılmaya başlandı ve 2015 yılında resmileşti. Atölye Kedisi çatısı altında: makrome, bez bebek yapımı, çanta dikimi, kanaviçe, nakış, örgü, tığ işi, iğne oyası, ahşap şekillendirme, minyatür maket yapımı, kağıt kıvırma sanatı, keçe ve polimer kil çalışmaları gibi çeşitli alanlarda el emeği ve hobi üzerine çalışmalar yapılmaktadır.

Atölye adresi, Ataköy 9. 10. Mah. Hanımeli Çiçeği Sk. A-17/A Blok D:14, Bakırköy/İstanbul'da.
Atölye konumu, metro ve metrobüs Ataköy/Şirinevler duraklarına 5dk yürüme mesafede. E5'e paralel konumda.
Bilgi için: 0531 888 28 58 - 0212 559 27 17 - [email protected]

Atölye Kedisi tarafından düzenlenen Eğlenceli Tığ İşleri Kursu, Kar Taneleri, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. El Sanatları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir