Eğlenceli Tığ İşleri: Amigurumi Örgü Oyuncak Çalışması - Atölye Kedisi - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
Eğlenceli Tığ İşleri: Amigurumi Örgü Oyuncak Çalışması

İstanbul Hobi Kursları Atölye Kedisi

Eğlenceli Tığ İşleri: Amigurumi Örgü Oyuncak Çalışması

Hiç tığ örgüsü bilmeyenlere, yeni başlayanlara eğlenceli tığ işi kursları.

Amigurumi atölye çalışmamızda, resimde görülen animasyon karakterini çalışıyoruz. Çalışma sonunda, bu karakterden tekrar yapabilmeniz için gereken şablon ve yapım aşamalarına da sahip olacaksınız. 

Öğrendiğiniz temel amigurumi tekniklerini kullanarak, çeşitli kaynaklardan elde edebileceğiniz amigurumi tariflerinden örgü oyuncaklar da yapabilecek seviyeye ulaşacaksınız. 

Kurs sonunda öğrendiklerinizle, sevdiklerinize hediyeler hazırlayabilir, amigurumi bebek ve oyuncaklar yaparak ek gelir de elde edebilirsiniz.

Katılım Ücreti: 100 TL' dir. (KDV dahil)

Kayıt işlemi sonrası kurum yetkilileri sizi arayarak katılım için size uygun gün ve saat için rezervasyonunuzu tamamlayacaktır.​

Kursta kullanılan tüm malzemeler kurs ücretine dahildir.

Bu kurs 1809 kez görüntülendi.

Etiketler

Atölye Kedisi Hakkında

Atölye Kedisi'nin temelleri 2009 yılında atılmaya başlandı ve 2015 yılında resmileşti. Atölye Kedisi çatısı altında: makrome, bez bebek yapımı, çanta dikimi, kanaviçe, nakış, örgü, tığ işi, iğne oyası, ahşap şekillendirme, minyatür maket yapımı, kağıt kıvırma sanatı, keçe ve polimer kil çalışmaları gibi çeşitli alanlarda el emeği ve hobi üzerine çalışmalar yapılmaktadır.

Atölye adresi, Ataköy 9. 10. Mah. Hanımeli Çiçeği Sk. A-17/A Blok D:14, Bakırköy/İstanbul'da.
Atölye konumu, metro ve metrobüs Ataköy/Şirinevler duraklarına 5dk yürüme mesafede. E5'e paralel konumda.
Bilgi için: 0531 888 28 58 - 0212 559 27 17 - [email protected]

Atölye Kedisi tarafından düzenlenen Eğlenceli Tığ İşleri: Amigurumi Örgü Oyuncak Çalışması, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Hobi Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir