Eğlenceli Nakış Kursu: Punch Nakışı - Atölye Kedisi - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
Eğlenceli Nakış Kursu: Punch Nakışı

İstanbul Hobi Kursları Atölye Kedisi

Eğlenceli Nakış Kursu: Punch Nakışı

Eğlenceli nakış işleri kurslarımızda, o günkü çalışmayla ilgili teknik ve malzeme bilgilerini öğrendikten sonra uygulamaya geçiyoruz.

Punch nakışı dersimizde, dilediğiniz deseni tasarlayarak; dekoratif pano, çanta, yastık kılıfı gibi çeşitli çalışmalar yapıyoruz.

Çalışma sonunda öğrendiklerinizle, sevdiklerinize hediyeler hazırlayabilir, bunların satışını yaparak ek gelir de elde edebilirsiniz.

Atölye süresi 3 saattir, kayıt işlemi sonrası kurum yetkilileri sizi arayarak katılım için uygun gün ve saat için rezervasyonunuzu tamamlayacaktır.

Katılım Ücreti: 130 TL'dir.

Kursta kullanılan tüm malzemeler kurs ücretine dahildir.

Bu kurs 11381 kez görüntülendi.

Etiketler

Atölye Kedisi Hakkında

Atölye Kedisi'nin temelleri 2009 yılında atılmaya başlandı ve 2015 yılında resmileşti. Atölye Kedisi çatısı altında: makrome, bez bebek yapımı, çanta dikimi, kanaviçe, nakış, örgü, tığ işi, iğne oyası, ahşap şekillendirme, minyatür maket yapımı, kağıt kıvırma sanatı, keçe ve polimer kil çalışmaları gibi çeşitli alanlarda el emeği ve hobi üzerine çalışmalar yapılmaktadır.

Atölye adresi, Ataköy 9. 10. Mah. Hanımeli Çiçeği Sk. A-17/A Blok D:14, Bakırköy/İstanbul'da.
Atölye konumu, metro ve metrobüs Ataköy/Şirinevler duraklarına 5dk yürüme mesafede. E5'e paralel konumda.
Bilgi için: 0531 888 28 58 - 0212 559 27 17 - [email protected]

Ön Başvuru Formu

Aşağıdaki form ile Atölye Kedisi tarafından düzenlenen Eğlenceli Nakış Kursu: Punch Nakışı kursu için ön başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurunuz kurs yetkililerine iletilecek ve yetkililer sizinle iletişim kuracaktır.

İlginizi çekebilir