Eğlenceli Keçe İşleri: Islak Keçe Atölye Çalışması - Atölye Kedisi - El Sanatları - Meraklısı İçin
Eğlenceli Keçe İşleri: Islak Keçe Atölye Çalışması

İstanbul El Sanatları Atölye Kedisi

Eğlenceli Keçe İşleri: Islak Keçe Atölye Çalışması

Eğlenceli keçe işleri kurslarımızda, kuru keçe ve/veya ıslak keçe yöntemleri kullanarak çeşitli çalışmalar yapıyoruz. Günübirlik kurslarımızda o günkü çalışmayla ilgili teknik ve malzeme bilgilerini öğrendikten sonra uygulamaya geçiyoruz.

Islak keçe atölye çalışmamızda, geleneksel ıslak keçe yöntemi ile, doğal yün ve işlenmiş yünü birarada kullanarak kendi dekoratif keçe plakalarımızı hazırlıyoruz. Bu keçe plakalarını; tablo, çanta, yastık, örtü, giysilere aplike gibi çeşitli alanlarda kullanabilirsiniz.

Çalışma sonunda öğrendiklerinizle, sevdiklerinize hediyeler hazırlayabilir, bunların satışını yaparak ek gelir de elde edebilirsiniz.

Atölye süresi 4 saattir. Kayıt işlemi sonrası; kurum yetkilileri sizi arayıp, katılım için uygun gün ve saati karşılıklı belirleyerek rezervasyonunuzu tamamlayacaktır.​

Katılım Ücreti: 150TL'dir.

Kursta kullanılan tüm malzemeler kurs ücretine dahildir

Bu kurs 5036 kez görüntülendi.

Etiketler

Atölye Kedisi Hakkında

Atölye Kedisi'nin temelleri 2009 yılında atılmaya başlandı ve 2015 yılında resmileşti. Atölye Kedisi çatısı altında: makrome, bez bebek yapımı, çanta dikimi, kanaviçe, nakış, örgü, tığ işi, iğne oyası, ahşap şekillendirme, minyatür maket yapımı, kağıt kıvırma sanatı, keçe ve polimer kil çalışmaları gibi çeşitli alanlarda el emeği ve hobi üzerine çalışmalar yapılmaktadır.

Atölye adresi, Ataköy 9. 10. Mah. Hanımeli Çiçeği Sk. A-17/A Blok D:14, Bakırköy/İstanbul'da.
Atölye konumu, metro ve metrobüs Ataköy/Şirinevler duraklarına 5dk yürüme mesafede. E5'e paralel konumda.
Bilgi için: 0531 888 28 58 - 0212 559 27 17 - [email protected]

Atölye Kedisi tarafından düzenlenen Eğlenceli Keçe İşleri: Islak Keçe Atölye Çalışması, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. El Sanatları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir