Eğlenceli Dikiş Kursu, Minik Melek Bez Bebekler - Atölye Kedisi - El Sanatları - Meraklısı İçin
Eğlenceli Dikiş Kursu, Minik Melek Bez Bebekler

İstanbul Hobi Kursları Atölye Kedisi

Eğlenceli Dikiş Kursu, Minik Bez Bebekler

Hiç dikiş bilmeyenlere, yeni başlayanlara eğlenceli dikiş kursları. Günübirlik kurslarımızın sonunda, ister makine, ister el dikişi kullanarak, o günkü çalışmayı kesiyor, biçiyor, kalıp çıkarıyor ve dikiyoruz. İster bir bez bebek, ister mutfağınız için kullanacağınız bir aksesuar. Eviniz ve sevdikleriniz için hediyelik minik projeler...

Minik Bez Bebekler atölye çalışmamızda, resimde görülen üç bebeği çalışıyoruz. Çalışma sonunda ortaya çıkan bebekler magnet, yaka süsü, iğnedanlık ve/veya lavanta kesesi olarak da kullanılabilir. Kurs sonunda öğrendiklerinizle, sevdiklerinize hediyeler hazırlayabilir, nikah, doğum gibi özel günler için bu bebeklerden yaparak ek gelir de elde edebilirsiniz.

Atölye süresi 4 saattir, kayıt işlemi sonrası kurum yetkilileri sizi arayarak katılım için uygun gün ve saat için rezervasyonunuzu tamamlayacaktır.​

Katılım Ücreti: 90 TL' dir.

Kayıt işlemi sonrası kurs yetkilileri sizinle iletişim kurarak katılmak istediğiniz seans için rezervasyonunuzu tamamlayacaktır. Bu gün ve saatler dışındaki kişisel tercihleriniz için kurum yetkilisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Kursta kullanılan tüm malzemeler kurs ücretine dahildir.

Bu kurs 7577 kez görüntülendi.

Etiketler

Atölye Kedisi Hakkında

Atölye Kedisi'nin temelleri 2009 yılında atılmaya başlandı ve 2015 yılında resmileşti. Atölye Kedisi çatısı altında: makrome, bez bebek yapımı, çanta dikimi, kanaviçe, nakış, örgü, tığ işi, iğne oyası, ahşap şekillendirme, minyatür maket yapımı, kağıt kıvırma sanatı, keçe ve polimer kil çalışmaları gibi çeşitli alanlarda el emeği ve hobi üzerine çalışmalar yapılmaktadır.

Atölye adresi, Ataköy 9. 10. Mah. Hanımeli Çiçeği Sk. A-17/A Blok D:14, Bakırköy/İstanbul'da.
Atölye konumu, metro ve metrobüs Ataköy/Şirinevler duraklarına 5dk yürüme mesafede. E5'e paralel konumda.
Bilgi için: 0531 888 28 58 - 0212 559 27 17 - [email protected]

Atölye Kedisi tarafından düzenlenen Eğlenceli Dikiş Kursu, Minik Bez Bebekler, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Hobi Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir