Yetişkinler İçin Seramik Kursu - Amphora Ceramıcs Studio - El Sanatları - Meraklısı İçin
Yetişkinler İçin Seramik Kursu

İstanbul Hobi Kursları Aslı Ertürk Ceramics Studio

Yetişkinler İçin Seramik Kursu

Seramik çamuruna dokunarak rahatlayacaksınız.Günlük yaşam kaygılarından bir süreliğine uzaklaşacaksınız. Sanatın büyülü ve yaratıcı dünyası size farklı bakış açıları kazandıracak.

Çamuru elle şekillendireceğiz. Eviniz, bahçeniz ve dostlarınız için aksesuarları kendi ellerinizle yapacaksınız.

Dersler; tercihe göre hafta içi ya da hafta sonu yapılabilmektedir. Bir günlük (3 saat) katılım ücreti için 100 TL'dir. (KDV Dahil). Eğitim sonrası dilerseniz uzun dönem aylık eğitim programlarımıza dahil olabilirsiniz.

Kayıt işleminizi tamamladığınızda kurum yetkilileri, katılımınız için uygun gün ve tarihi belirlemek için sizi arayacaklardır.

Bu kurs 27654 kez görüntülendi.

Etiketler

Aslı Ertürk Ceramics Studio Hakkında

Aslı Ertürk Seramik Atölyesi 7-13 yaş arası çocuklara ve yetişkinlere özel seramik dersi vermektedir. Ayrıca dekoratif aksesuarlar üretmektedir.

Atölye Küçükyalı tarafındadır. Minibüs caddesine 30 metre mesafededir. Köpeği ve kedisi olan sıcak bir paylaşım ortamıdır. İki bayan seramikçi tarafından işletilmektedir.

Adres: Altıntepe mah. Cevahirci sok. No:9-A  Bostancı / İstanbul

www.aslierturkseramik.com

www.facebook.com/aslierturkceramicsstudio

Aslı Ertürk Ceramics Studio tarafından düzenlenen Yetişkinler İçin Seramik Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Hobi Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir