Seramik Kursu (Aylık Program) - Aslı Ertürk Ceramics Studio - Hobi Kursları - Meraklısı İçin
Seramik Kursu (Aylık Program)

İstanbul Hobi Kursları Aslı Ertürk Ceramics Studio

Seramik Kursu (Aylık Program)

Seramik çamuruna dokunarak rahatlayacaksınız. Günlük yaşam kaygılarından bir süreliğine uzaklaşacaksınız. Sanatın büyülü ve yaratıcı dünyası size farklı bakış açıları kazandıracak.

Çamuru elle şekillendireceğiz. Eviniz, bahçeniz ve dostlarınız için aksesuarları kendi ellerinizle yapacaksınız.

Çalışmaya en basit şekillendirme yöntemiyle başlanır. Zamanla tüm teknikler sırasıyla öğretilir. Her derste ortaya bir ürün çıkartmak hedeflenir.

Eğitim sürecine başlamadan önce kursiyerlerin amacına yönelik bir yol  belirlenir. Kursiyerlerin yaptığı tüm seramik çalışmalar onlara aittir.

Aylık(4hafta) program için ders günleri; 

Cuma günü, saat: 13.00-17.00 arası.
Pazar günü, saat: 13.00-17.00 arası.

Seramik kursu aylık katılım ücreti 350 TL'dir. (KDV Dahil) Kursu satın aldıktan sonra katılım hakkınız 4 ay süresince geçerli olacaktır. 

 

Bu kurs 12794 kez görüntülendi.

Etiketler

Aslı Ertürk Ceramics Studio Hakkında

Aslı Ertürk Seramik Atölyesi 7-13 yaş arası çocuklara ve yetişkinlere özel seramik dersi vermektedir. Ayrıca dekoratif aksesuarlar üretmektedir.

Atölye Küçükyalı tarafındadır. Minibüs caddesine 30 metre mesafededir. Köpeği ve kedisi olan sıcak bir paylaşım ortamıdır. İki bayan seramikçi tarafından işletilmektedir.

Adres: Altıntepe mah. Cevahirci sok. No:9-A  Bostancı / İstanbul

www.aslierturkseramik.com

www.facebook.com/aslierturkceramicsstudio

Aslı Ertürk Ceramics Studio tarafından düzenlenen Seramik Kursu (Aylık Program), yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Hobi Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir