Geleneksel Çömlekçi Çarkı ile Seramik Atölyesi - Amphora Ceramıcs Studio - El Sanatları - Meraklısı İçin
Geleneksel Çömlekçi Çarkı ile Seramik Atölyesi

İstanbul Hobi Kursları Aslı Ertürk Ceramics Studio

Geleneksel Çömlekçi Çarkı ile Seramik Atölyesi

Geleneksel çömlekçi çarkı ile seramik atölyesinde, çamur şekillendirme yapılacak.

Hitit döneminden beri süregelen ve anadoluda sıkça kullanılan çömlekçi çarkı sizi günlük yaşam stresinden koparıp sakin ve huzurlu bir gün geçirmenizi sağlayacaktır.

3 saatlik ders süresince 2 adet obje yapılacak ve aynı gün boyanacaktır. (Yapılan objeler fırınlandıktan sonra 1 hafta içinde teslim edilecek.)

Dersler; tercihe göre hafta içi ya da hafta sonu yapılabilmektedir. Bir günlük (3 saat) katılım ücreti için 90 TL'dir. (KDV Dahil). Eğitim sonrası dilerseniz uzun dönem aylık eğitim programlarımıza dahil olabilirsiniz.

Kayıt işleminizi tamamladığınızda kurum yetkilileri, katılımınız için uygun gün ve tarihi belirlemek için sizi arayacaklardır. Kursa katılım hakkınız 4 ay süresince geçerli olacaktır. 

Bu kurs 34314 kez görüntülendi.

Etiketler

Aslı Ertürk Ceramics Studio Hakkında

Aslı Ertürk Seramik Atölyesi 7-13 yaş arası çocuklara ve yetişkinlere özel seramik dersi vermektedir. Ayrıca dekoratif aksesuarlar üretmektedir.

Atölye Küçükyalı tarafındadır. Minibüs caddesine 30 metre mesafededir. Köpeği ve kedisi olan sıcak bir paylaşım ortamıdır. İki bayan seramikçi tarafından işletilmektedir.

Adres: Altıntepe mah. Cevahirci sok. No:9-A  Bostancı / İstanbul

www.aslierturkseramik.com

www.facebook.com/aslierturkceramicsstudio

Aslı Ertürk Ceramics Studio tarafından düzenlenen Geleneksel Çömlekçi Çarkı ile Seramik Atölyesi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Hobi Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir