Çocuklar İçin Seramik Kursu - Aslı Ertürk Ceramıcs Studio - El Sanatları - Meraklısı İçin
Çocuklar İçin Seramik Kursu

İstanbul El Sanatları Aslı Ertürk Ceramics Studio

Çocuklar İçin Seramik Kursu

Seramiğin ana malzemesi kil'dir. Kil'lle yapılacak üç boyutlu çalışmalar, çocuğun dünyaya bakış açısını somut olarak ortaya çıkarabilir. Çevreyi kavramasında ve yaratıcılığın gelişmesinde seramiğin işlevi ve önemi büyüktür.

Günlük olarak düzenlenen çocuk atölyesinde,çocuklar çömlekçi çarkında bir obje yapacaklardır. Ardından elle şekillendirme yöntemiyle hayvan formlu obje çalışması yapılacak.

Çocuk grubu 6-14 yaş arası çocuklar için düzenlenen seramik kursu tercihinize göre hafta içi ya da hafta sonu olabilmektedir.

Bir günlük (2 saat) katılım ücreti 75 TL'dir. (KDV Dahil). Eğitim sonrası dilerseniz uzun dönem aylık eğitim programlarımıza dahil olabilirsiniz.

Çocuklar için seramik kursumuzun Cumartesi günleri saat 11.00-13.00 ve 13.30-15.30 arası olmak üzere iki ayrı grup olarak yapılmaktadır.

Kayıt işleminizi tamamladığınızda kurum yetkilileri, katılımınız için uygun gün ve tarihi belirlemek için sizi arayacaklardır.

Bu kurs 18319 kez görüntülendi.

Etiketler

Aslı Ertürk Ceramics Studio Hakkında

Aslı Ertürk Seramik Atölyesi 7-13 yaş arası çocuklara ve yetişkinlere özel seramik dersi vermektedir. Ayrıca dekoratif aksesuarlar üretmektedir.

Atölye Küçükyalı tarafındadır. Minibüs caddesine 30 metre mesafededir. Köpeği ve kedisi olan sıcak bir paylaşım ortamıdır. İki bayan seramikçi tarafından işletilmektedir.

Adres: Altıntepe mah. Cevahirci sok. No:9-A  Bostancı / İstanbul

www.aslierturkseramik.com

www.facebook.com/aslierturkceramicsstudio

Aslı Ertürk Ceramics Studio tarafından düzenlenen Çocuklar İçin Seramik Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. El Sanatları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir