Sümer Tilmaç Yönetiminde Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi - Ekol Sanat Merkezi - Tiyatro - Oyunculuk Kursları - Meraklısı İçin
Sümer Tilmaç Yönetiminde Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi

İstanbul Tiyatro - Oyunculuk Kursları Ekol Sanat Merkezi

Sümer Tilmaç Yönetiminde Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi

Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi Kimler İçin

Eğitimlerimiz gerek tiyatro gerekse sinema oyunculuğu alt yapısını oluşturmak veya geliştirmek isteyenler için önemli bir pratik olanağı sağlıyor. Kamera karşısında çalışan ve kendisini izleme fırsatı bulan oyuncu, çok daha kısa sürede deneyim kazanacak ve oyunculuğunu geliştirme olanağını yakalayacaktır.

Program aynı zamanda kamera arkasında çalışan veya çalışmayı düşünenler için de destekleyici bir eğitim.

Kamera Önü Oyunculuk Eğitiminin Amacı

Katılımcının uygulama ve deneyim yoluyla oyunculukta bilgi, doğallık ve yaratıcılığını geliştirebilmesidir. Çalışmada benimsenen yöntem "rol yapmamak", "yapmak" ve "olmak" üzerinedir. Oyuncunun iç dünyasına yapacağı yolculuklar, fiziksel, zihinsel ve duygusal ifade yollarını da geliştirmeyi amaçlar. Tiyatro oyunculuğu ve film oyunculuğu arasındaki farklar atölyenin başlıca konusudur.

SÜRE: 24 HAFTA - 6 AY (HAFTADA 1 GÜN 2 SAAT)

Kursun İçeriği:

  • Beden dili 
  • Doğal oyunculuk
  • Karakter yaratma
  • Ses kullanımı,
  • Oyunculuk teknikleri
  • Mimik
  • Kamera ölçekleri 
  • Monolog çalışmaları

NE KAZANACAKSINIZ?

 Etkili jest mimik ve beden dili kullanabilmeyi,kamera karşısındaki rahatlığı,kamera karşısındaki minimalist oyunculuk tekniğini ve öz güveni,etkili konuşmayı öğreneceksiniz. Sene sonu gösterisinin ardından kursumuz sona erecektir.

Eğitmen: Sümer Tilmaç

Bu kurs 1949 kez görüntülendi.

Etiketler

Ekol Sanat Merkezi Hakkında

Ekol Sanat Merkezi, 2012 yılında Burhan Topkaya tarafından kurulmuş ve yeni bir kurum olmasına rağmen birçok alanda verdiği nitelikli sanat eğitimi ile kültürün gelişimine katkı sağlamayı hedefleyen bir sanat merkezidir.

Tiyatro, diksiyon, şan, solfej, keman, piyano, gitar, bağlama, yan flüt, ney, latin dansları, modern dans, arjantin tango, oryantal, plates ve halk oyunları Ekol Sanat Merkezi'nde katılabileceğiniz kurslar arasında yer alıyor.

İletişim Bilgileri

Adres: Şirinevler Mahallesi Maraşel Fevzi Çakmak Caddesi Gediz Sokak No:16/1 Bahçelievler / İSTANBUL

Telefon: 0  212 639 50 80

Ekol Sanat Merkezi tarafından düzenlenen Sümer Tilmaç Yönetiminde Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Tiyatro - Oyunculuk Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir