EEC-Anglo ve İstanbul Kamp - Meraklısı İçin

Dil Kursları

EEC-Anglo ve İstanbul Kamp

EEC-Anglo

Başarısını tamamiyle eğitmenlerinin deneyim ve kalitesine borçlu olan EEC-Anglo, ülke genelinde dilbilgisi seviye farkını gözetmeksizin profesyonel, üst düzey iş adamlarına, yöneticilere, bürokratlara  İngilizce Toplantı ve Sunum Teknikleri,  Business English, Telefon İngilizcesi , Resmi Yazışmalar, Akıcı Konuşma konularında üst düzey hizmet sunmaktadır.

"Anlıyorum ama  Konuşamıyorum" diyorsanız, "Hiç vaktim yok kurslara katılamıyorum" diyorsanız, İngilizcenizi "aktif" hale getirmek, "akıcı" ingilizce konuşmak, kelime bilginizi genişletmek ve konuşurken özgüveninizin artmasını sağlamak istiyorsanız İngilizce Öğretmenlerle Konaklamalı, Tamamiyle Konuşma Becerisine Odaklı, Hızlandırılmış Yoğun İngilizce Kamplarımıza Davetlisiniz!

İstanbul Kamp

Çocuğunuz kampta doğanın tam ortasındayken, 45 dakika da kamp alanımıza gelebilir, kahvemizi içip geri dönebilirsiniz. Diğer şirketler gibi kamplarımızı Antalya, İzmir, Bolu gibi en yakını 3 saat mesafede olan mekanlar da yapmıyoruz. Biz kamplarımızı kendi tesisimizde ve kendi doğup büyüdüğümüz yöremizde gerçekleştiriyoruz. Bu yüzden diğer şirketlerin tesislere verdikleri kiralama maliyetlerimiz yok. Kaliteli hizmeti çok daha ekonomik olarak sizlere sunuyoruz. 12 yıllık eğitim tecrübesi olan kurucumuz, çocukların sorumluluğunun ne kadar önemli olduğunu ve ailelerin beklentilerini çok iyi bilmekte ve kamp programını buna uygun şekilde hazırlamakta. İstanbulKamp 365 gün kamp sloganıyla yola çıkmış ve hafta sonları da farklı kamplar ve organizasyonlar gerçekleştiren bir kamp merkezidir. Sizde çocuğunuz ve doğa sever birkaç dostunuzla hafta sonları konaklamalı kamplarımıza katılabilirsiniz. İstanbulkamp beş yıldızlı otellerde gerçekleştirilen kamplardan değildir. Biz ayağınızı odanızdan yada karavanınızdan dışarı attığınızda direkt doğayla bağ kurduğunuz bir ortamda kamp yapıyoruz.

Tüm dünyada yapılan araştırmalar doğanın çocuklar üzerinde olumlu etkiler doğurduğunu göstermektedir. Doğadaki deneyimler çocukların matematik, fen, sosyal bilimle, görsel sanatlar gibi derslerde daha başarılı olmasını sağlamaktadır. Ancak biz bununda ötesinde; bu deneyimlerin çocuklarımızda sınavlarla ölçülemeyecek değişimler meydana getireceğini biliyoruz. Ve işimizi bu ciddiyetle yapıyoruz.

EEC-Anglo 2006 yılından bu yana yetişkinler için konaklamalı yoğunlaştırılmış İngilizce kampları yapmaktadır. Ayrıca bireysel ve kurumsal olarak tüm İngilizce ihtiyaçlarına uzman eğitmenlerle destek vermektedir. Detaylar için www.eecanglo.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Çocuklar için planladığımız İngilizce Konuşturan Doğa Kamplarımız ise Şile Kabakoz Köyünde sahil şeridinde 16 dönümlük bir koyda yerleşmiş olan ve uzun yıllardır çocuklara kamplar konusunda faaliyette bulunan ISTANBULKAMP ile birlikte organize edilecektir. www.istanbulkamp.com adresinden detaylara ulaşabilirsiniz.

Bu sayfa daha önce 1485 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

EEC-Anglo ve İstanbul Kamp tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

EEC-Anglo ve İstanbul Kamp tarafından düzenlenen kurslar

İlginizi çekebilir