Dış Ticaret Platformu - Meraklısı İçin

İstanbul Yönetim - Organizasyon

Dış Ticaret Platformu

Dış Ticaret Platformu, Türk firmalarının gelişen dünya pazarlarında başarılı, etkin ve verimli faaliyet göstermelerine destek vermek amacıyla dış ticaretin Eğitim, Danışmanlık, Gümrükleme ve Lojistik Hizmetleri alanlarında faaliyet göstermekte, deneyimli ve uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. 

Eğitim Hizmetlerimizde, bireylerin ve kurumların ihtiyaç duyduğu dış ticaret eğitimlerini sektörün içinden gelen, dış ticaretin çeşitli alanlarında uzman ve deneyimli kadrosuyla Uygulamalı Dış Ticaret Eğitimleri düzenliyoruz. Bu eğitimlerde katılımcıların dış ticaretin alanında ihtiyaç duyacağı tüm donanımı sağlayıp, eğitim sonunda firmalarının dış ticaret departmanını yönetebilecek, tüm operasyonel işlemleri gerçekleştirebilecek, firmalarına vizyon katabilecek, uluslararası pazarlarda en iyi bir şekilde temsil ederek başarılı bağlantılar kurabilecek seviyeye getirmeyi hedefliyoruz.

İletişim Bilgileri

Tel: 0 212 274 09 35  

Gsm: +90 532 574 64 08 

Adres: Ortaklar Cad. Onur İş Merkezi No:2/11 Mecidiyeköy / Şişli / İstanbul

www.disticaretplatformu.com

Bu sayfa daha önce 2120 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

Dış Ticaret Platformu tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

Dış Ticaret Platformu tarafından düzenlenen kurslar

İlginizi çekebilir