Dil Kursu - Dil Kursları - İstanbul - SDM Language School - Meraklısı İçin
Dil Kursu

İstanbul Dil Kursları SDM Language School

Dil Kursu

SDM LANGUAGE SCHOOL’'da yabancı dil öğrenmek bir ayrıcalıktır.

İngilizce, Arapça, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça ve Yunanca dillerinde genel amaçlı yabancı dil eğitimi alabilirsiniz. Mevcut tüm yabancı dillerde Avrupa Birliği Dil Portfolyosu doğrultusunda A1'’den (başlangıç düzeyi) C2'’ye (İleri düzey) kadar her seviyede eğitim alabilirsiniz.

SDM LANGUAGE SCHOOL, yabancı dil becerilerinizi geliştirmek için size rehberlik ediyor. SDM LANGUAGE SCHOOL olarak yabancı dil eğitim sürecinizde sürekli yanınızdayız. Her bireyin yabancı dil öğrenme şeklinin ve hızının farklı olduğundan yola çıkarak sizlere bireysel dil eğitim desteği vermekteyiz.

Öğrenme hedefleriniz, eğitim ihtiyaçlarınız ve mevcut bilgileriniz göz önünde bulundurularak size özel bir eğitim programı oluşturulmaktadır. Bu yöntemle, öğrenme süreciniz hem sizler hem de eğitmenlerimizin sürekli gözetimi altında olmaktadır. Böylece, dil eğitiminiz esnasında programınızın değiştirilmesi, eğitim içeriğinizin geliştirilmesi ve sizin eğitim ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verebilmesi için sizlere sürekli rehberlik desteği sağlıyoruz.  

SDM LANGUAGE SCHOOL olarak ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verecek eğitim programı ile eğitiminize başlamanızı ve eğitiminiz süresince dil farkındalığı geliştirerek ilerlemenizi önermekteyiz. Doğru dil öğrenme yönteminin kişiden kişiye değişiklik gösterebileceği gerçeğine karşın, tüm yabancı dil öğrenen bireylerin uygulamasının etkin sonuçlar verdiği aktiviteler de mevcuttur. Öğrendiğiniz dile maruz kalın Yabancı dil öğrenme sürecinde mümkün olduğu yoğunlukta hedef dile maruz kalmalısınız. Yani, hedef dili öncelikli olarak duymalı ve kulağınızın dilin tınısına ve tonlamasına alışmasını sağlamalısınız.

Dinleme aktiviteleri ek zaman ayırmanızı gerektirmez. İş yerinde, evde, hatta günlük şehir içi yolculuklarınızda bile kolaylıkla uygulayabileceğiniz bir yöntemdir. Diğer bir maruz kalma yöntemi ise bol miktarda okuma çalışması yapmaktır. Bu sayede hedef dilde sıkça kullanılan kelime, dil bilgisi gibi yapılara aşinalık kazanır ve dil edinme sürecinize etkili bir katkıda bulunmuş olursunuz. Bu iki temel teknik sayesinde yabancı dil becerilerinize çok sağlam bir temel oluşturur. Aynı zamanda ilerleyen seviyelerde hedef dilin canlı tutulması için en etkin tekniklerdir. Bunların yanında dil öğrenme sürecinize rehberlik etmesi gereken donanımlı bir dil eğitmenidir. Dil eğitmenlerinin size en büyük katkısı doğru yönlendirmeler sayesinde dili en etkin biçimde edinmenizi sağlamak olacaktır.

BİREBİR EĞİTİM, YABANCI EĞİTMEN, TOPLAM ÜCRET ( KİŞİ BAŞI ) 50 SAAT 3.200.-TL

Verilen Dersler
•Almanca
•İngilizce
•Arapça
•Rusça
•İtalyanca
•İspanyolca
•Yunanca
•Fransızca
•Çince

Bu kurs 4052 kez görüntülendi.

SDM Language School Hakkında

SDM LANGUAGE SCHOOL, 1994 yılından bu yana İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Yunanca ve yabancılar için Türkçe olmak üzere çeşitli dillerde eğitim vermekte olan bir dil okuludur.

Birebir eğitimler ve kurumsal eğitimler olmak üzere öğrenci adaylarımıza eğitim çözümleri sunmaktayız. İletişime dayalı eğitim metotlarını benimsemiş olan kurumumuz ve eğitmenlerimiz, öğrencilerimizin ihtiyaçlarını birinci planda tutarak, kişilere ve kurumlara özel, ihtiyaçlarına en etkili biçimde cevap verecek olan eğitim planlaması gerçekleştirmekte ve eğitim programı süresince gelişim raporları ve performans deperlendirmeleri aracılığıyla eğitimleri daha verimli hale getirmektedir.

Her öğrencinin öğrenme hızı ve öğrenme şeklinin farklı olmasından yola çıkarak tasarlanan dersliklerimizde, hem işitsel hem de görsel yönden teknolojinin en son imkanlarını kullanarak, öğrencilerimizin konforlu dersliklerde eğitim alıyor olması, dış etkenlerden kaynaklanabilecek konsantrasyon bozuklularını en aza indirmektedir.

Alanında uzman, pedagojik formasyon sahibi eğitmenlerimiz, öğrencilerimizin tüm eğitim ihtiyaçlarına cevap verecek donanıma sahiptir. Kurulduğu günden beri, öğrencilerin eğitim ihtiyaçlarına kalıcı ve akılcı çözümler getiren SDM LANGUAGE SCHOOL, amatör ya da profesyonel bireyler ve aynı zamanda birçok tanınmış kurum tarafından tercih edilmektedir.

İletişim Bilgileri

Tel: 212 233 09 99

Halaskargazi Caddesi Sadıklar Apt. No:198 Kat:3 Şişli - İSTANBUL

www.sdm.com.tr

SDM Language School tarafından düzenlenen Dil Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dil Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir