Konuşarak Öğren: Online İngilizce Eğitimi - Renkli Fikirler Bilişim ve Eğitim Teknolojileri - Dil Kursları - Meraklısı İçin
Konuşarak Öğren: Online İngilizce Eğitimi

İstanbul Dil Kursları Renkli Fikirler Bilişim ve Eğitim Teknolojileri

Konuşarak Öğren: Online İngilizce Eğitimi

Konuşarak Öğren dünyanın en kapsamlı internet ve telefon üzerinden sunulan dil eğitim sistemidir. İngilizce öğrenmek isteyen 6-65 yaş arası tüm katılımcılar bu hızlı, pratik ve etkin sistemi deneyebilirler.

Memphis - Tennessee ABD'de bulunan İngilizce eğitim merkezindeki deneyimli eğitmenler ile verilen eğitimin en büyük faydası derslerden sonra ses kayıtlarının öğrenci paneline yüklenmesi ve öğrencileri konuşmaları tekrar dinleyebilmesidir. Bu sayede hem dersteki hatalar tekrar gözden geçirilir hem de öğretmen değerlendirmesi ile birebir eğitim sayesinde konular daha pekiştirilmiş bir şekilde öğretilir.

  • Sizin belirlediğiniz saat aralığında (Türkiye saati ile sabah 06.00 - gece 01.00 arası)
  • Sabit telefon, cep telefonu veya skype aracılığı ile
  • Hafta içi her gün 10, 20 ve 30 dakikalık sürelerde, online kitaplar ve yardımcı gramer kitapları ile dersler işlenmektedir.

Bu kurs 4200 kez görüntülendi.

Renkli Fikirler Bilişim ve Eğitim Teknolojileri Hakkında

Renkli Fikirler Bilişim ve Eğitim Teknolojileri "İngilizce Konuşarak Öğrenilir" sloganıyla yola çıkarak www.konusarakogren.com adresinde online dil eğitimleri sağlayan bir kurumdur.

İletişim Bilgileri
Adres: Kartaltepe Mh. Belediye Hekimi Sk. Atasaray Apt. B Blok No:2/6 Özgürlük Meydanı (Otobüs Durakları) Karşısı Bakırköy / İstanbul
Tel: 0212 286 04 86

Renkli Fikirler Bilişim ve Eğitim Teknolojileri tarafından düzenlenen Konuşarak Öğren: Online İngilizce Eğitimi, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dil Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir