İngilizce Kursu - New York Studio Dil Okulları - Dil Kursları - Meraklısı İçin
İngilizce Kursu

İstanbul Dil Kursları New York Studio Dil Okulları

İngilizce Kursu

İngilizce öğrenmek İletişimsel Yaklaşım (Communicative Approach) ile çok kolay! Bu kursa katılarak İngilizce iletişim becerilerinizi geliştirecek ve özellikle sözlü iletişim kurmakta sıkıntı çekmeyecek bir seviyeye ulaşacaksınız.

İngilizce Kursu'na başlamadan önce yazılı ve sözlü sınav aracılığıyla yabancı dil bilgisi seviyeniz ölçülür. Dil öğrenmen hedefleriniz belirlenir. Rehber öğretmeninizin çıkaracağı öğrenci profilinize göre bir sınıfa yerleştirilirsiniz.

Sınıflarda sözlü, yazılı, görsel ve işitsel güncel materyaller kullanılarak yaratılan interaktif bir eğitim ortamıyla karşılaşacaksınız. Eğitim içeriğinde yaratıcı rollerden araştırmalara, projelerden oyunlara pek çok farklı ektivite bulunmaktadır.

Eğitimleri ister grup olarak isterseniz bire bir özel programlarla alabilirsiniz.

Haftasonu veya haftaiçi gündüz/akşam gruplarına katılarak yabancı dili yaşayarak öğrenirsiniz.

Bu kurs 2298 kez görüntülendi.

New York Studio Dil Okulları Hakkında

İstanbul'da 15 yıldan beri hizmet veren bu Dil okulu öğretmenlik sertifikasına sahip, üniversite mezunu, konusunda uzmanlık sahibi, ve deneyimli Türk ve yabancı eğitmen kadrosuyla İstiklal, Kozyatağı, Bağdat Caddesi ve İncirli'deki 4 şubesiyle, konuşma ağırlıklı iletişimsel (communicative) metodu kullanarak yabancı dil öğrenme ihtiyacını karşılamaya devam ediyor.

Kurumsal, bireysel, ve çocuklara yönelik eğitim programlarının yanı sıra Dil Yeterlilik Sınavlarına (IELTS, TOEFL, YDS, BULATS) hazırlananlara da hizmet veren New York Studio Dil Okulları eğitimlerinin tamamında güncel dili ve teknolojiyi kullanıyor.

Yabancı dil engelini ortadan kaldırma ve "Yabancı dil yurtdışında öğrenilir" fikrini değiştirme amacıyla yola çıkan New York Studio Dil Okulları'nda istediğiniz herhangi bir dünya dilini öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: İstiklal Cad. 120/7 Pera - Beyoğlu - İstanbul
Tel: 0212 293 74 00

New York Studio Dil Okulları tarafından düzenlenen İngilizce Kursu, yayın süresi dolduğu için ön kayıt işlemine kapalıdır. Dil Kursları kategorisine göz atarak güncel kurs ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.
İlginizi çekebilir