New York Studio Dil Okulları - Dil Kursları - Meraklısı İçin

İstanbul Dil Kursları

New York Studio Dil Okulları

İstanbul'da 15 yıldan beri hizmet veren bu Dil okulu öğretmenlik sertifikasına sahip, üniversite mezunu, konusunda uzmanlık sahibi, ve deneyimli Türk ve yabancı eğitmen kadrosuyla İstiklal, Kozyatağı, Bağdat Caddesi ve İncirli'deki 4 şubesiyle, konuşma ağırlıklı iletişimsel (communicative) metodu kullanarak yabancı dil öğrenme ihtiyacını karşılamaya devam ediyor.

Kurumsal, bireysel, ve çocuklara yönelik eğitim programlarının yanı sıra Dil Yeterlilik Sınavlarına (IELTS, TOEFL, YDS, BULATS) hazırlananlara da hizmet veren New York Studio Dil Okulları eğitimlerinin tamamında güncel dili ve teknolojiyi kullanıyor.

Yabancı dil engelini ortadan kaldırma ve "Yabancı dil yurtdışında öğrenilir" fikrini değiştirme amacıyla yola çıkan New York Studio Dil Okulları'nda istediğiniz herhangi bir dünya dilini öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: İstiklal Cad. 120/7 Pera - Beyoğlu - İstanbul
Tel: 0212 293 74 00

Bu sayfa daha önce 2632 kez görüntülendi.

Mesaj Gönder

New York Studio Dil Okulları tarafından düzenlenen kurslar hakkında her türlü soru, görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki form aracılığı iletebilirsiniz. Mesajınız kurum yetkililerine iletilecek ve yetkililer en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

New York Studio Dil Okulları tarafından düzenlenen kurslar

İlginizi çekebilir